Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

TYBERIUS Jennifer World*PL

 

Urodzony 13.09.2016r.
Umaszczenie
bicolour w kolorze blue lynx
RAG a 03 21
Rodzice / parents

IC BESSI Jennifer World*PL  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

Jest ragdollem idealnym pod każdym względem. Ma wspaniałą budowę, szeroko rozstawione uszka, duże oczy,  mocną brodę. Szczęśliwego życia kochany kocurku.

Nieprawda, że nie lubię domowników. Ja także potrafię kochać jak każde inne żywe stworzenie, ale nie bezkrytycznie. Kocham tylko tego, kto na to zasługuje. Uczuć swoich nie wyrażam w sposób głośny i teatralny. Kto nie rozumie cichego mruczenia, ten nie jest godny, by inteligentne, rozumne i obdarzone dobrym smakiem zwierzęta przywiązywały się do niego.

Kto nie potrafi w milczeniu siedzieć długo w jednym miejscu, ten nie jest wart mojego towarzystwa. Kto zawsze potrzebuje brawurowych pokazów, kto nie zadowala się prostym pięknem naturalnych ruchów, ten nigdy nie może zdobyć sympatii kota. Kto żąda ciągle czegoś nowego, kto ugania się za zmiennością, za emocją, kto nie lubi spokoju, równowagi, stałości, komu wydaje się, że prawo egzystencji trzeba zawsze udokumentować czynami, kto nie widzi piękna w zadumie, ten nigdy nie będzie miał wiernego kota. Kto goni za pozornymi radościami życia do tego kot odwróci się plecami. Człowiek, którego kochają koty, nie może być człowiekiem bezwartościowym. Gyorgy Balint

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL