Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

HENRYC Jennifer World*PL

 

Urodzony 01.01.2015r.
Umaszczenie
seal true bicolour z dodatkowym wzorem  tabby – pręgowanie jedno z najrzadszych umaszczeń
RAG  n 03 21
Rodzice / parents

IC BESSI Jennifer World*PL  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

My love, to nadzwyczaj słodki i fantastycznie zapowiadający się kocurek. Magia słodyczy i wdzięku zaklęta w puchatym futerku. Bardzo bym chciała żeby kocurek został pokazany na wystawach, ma do tego ogromne predyspozycje. Jego przodkowie pochodzą z najlepszych na świecie hodowli amerykańskich, kanadyjskich i europejskich.

Wiadomość od Rodziny kocurka 2015-05-05 : Witam serdecznie, Pani Ewo, kotki mają się fantastycznie :-). Ponad tydzień temu przyjechał drapak i okazał się prawdziwym kocim pałacem. Zajął nam pół salonu, ale jesteśmy tym zakupem zachwyceni, nie wspomnę o kociakach. Jest to dla nich ulubione miejsce zabaw, odpoczynku i taras widokowy :-). Henio prawie zawsze zajmuje miejsce na leżaczku lub w hamaku a koteczka w budce lub w tubie. Każde zgodnie ze swoim charakterem – Heniulek jest odważny i bardzo otwarty na otoczenie a Dilusia delikatna, skryta w zasadzie lękliwa. Walczymy z zabudową balkonu. Była firma od siatek, ale okazało się że balkon jest nietypowy, na ostatnim piętrze i są problemy z przytwierdzeniem siatki. Wreszcie udało się nam znaleźć firmę, która wykona na zamówienie zabudowę balkonu pergolami i na ich konstrukcji zostanie rozpięta siatka. Nie możemy się już doczekać, bo kociaki tylko szukają okazji żeby uciec na balkon a nie mogą skorzystać z tej przestrzeni i powietrza. Koteczki są prze kochane. Dilusia jest dla Heniulka mamą. Bacznie obserwuje różne wyczyny i napomina łapką w razie potrzeby. Gdyby się zdarzyło, że Henio zaśnie gdzieś schowany i dłuższy czas znika kotce z pola widzenia, natychmiast go nawołuje a on przybiega po chwili. Niesamowite porozumienie między zwierzątkami. Nie wspomnę o współpracy w chwilach kiedy do pokoju wpadnie np. mucha albo komar, hahaha Jesteśmy zakochani w naszych pupilach zupełnie. Koteczka jest wyważona i już taka dorosła, natomiast Henio jest rozbrajająco słodkim maluszkiem, tak rozkosznym że pozwalamy mu dosłownie na wszystko :-). Ulubiona zabawa Henia – gryzienie nas po stopach kiedy się tego najmniej spodziewamy, a potem ucieczka z inną stronę, że niby nie ja, haha. Załączam zdjęcia z mojego telefonu, takie nieprofesjonalne ale wciąż szykujemy się do prawdziwej sesji 🙂 Jak tylko uporamy się z salonową częścią mieszkania (mam nadzieję że pod koniec maja), zapraszamy Panią bardzo serdecznie na pyszną kawkę, będzie nam ogromnie miło 🙂 Pozdrawiam Aneta S

Część wiadomości od Rodziny chłopczyka: Witamy Państwa serdecznie, po dwóch dniach możemy spokojnie powiedzieć, że Henryczek ma się w naszym domu wspaniale. Zupełnie tak, jakby mieszkał tutaj od zawsze. Jest fantastycznie społecznie rozwinięty: przybiega na imię, pięknie je (nawet pierogi z naszych talerzy) i załatwia swoje potrzeby, chętnie się wyczesuje i zupełnie nie zważa na packi ze strony kotki. Bez stresu i bardzo pewnie korzysta z całej powierzchni mieszkania :-).  ……….. relacje kotków są bardzo dobre, pozbawione  agresji. Klapsy wyłącznie bez pazurków, a głównie zabawa w chowanego i ganianego po całym mieszkaniu. Z pozdrowieniami Aneta, Rafał i Sylwusia oraz Dilusia i Henio.

Bardzo dziękujemy za każdą wiadomość, na zdjęcia spokojnie poczekamy wiemy jak wygląda przeprowadzka. Życzymy cierpliwości i siły na ogarnięcie wszystkiego 🙂

Miłość do kota. Miłość to piękna rzecz miłość jest warta złota miłością obdarza się bliskich, a ja obdarzam nią mego kota. Bo “kochać” to znaczy tęsknić, cenić i pamiętać. Ja kocham mego kota (każdego dnia i święta!) Miłość się czuje do ludzi, przeważnie nie do kotów, a mnie się miłość nudzi, gdy nie jest do naszych psotów. Bo one zawsze są wierne, ufne bywają często, choć moje wiersze są mierne umieszczam w nich koty gęsto.

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL