Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

PR HARRY Jennifer World*PL

 

 2 certyfikaty do tytułu INTERNATIONAL PREMIOR
PREMIOR (Fife) 2016 Mistrz Federation Internationale Feline
BEST in SHOW
MULTI NOM BIS

Więcej zdjęć oraz filmików cudownego kocura znajdą Państwo również  w innych zakładkach na stronie hodowli Jennifer World*PL.

 
Urodzony 01.01.2015r.
Umaszczenie 
blue colourpoint z dodatkowym wzorem  tabby – pręgowanie jedno z najrzadszych umaszczeń
RAG a 21
Rodzice / parents

 IC BESSI Jennifer World*PL  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

Po rodzicach, odziedziczył nie tylko wspaniały rodowód będący gwarancją cech charakteru i nietuzinkowego pochodzenia, z najlepszych na świecie hodowli amerykańskich, kanadyjskich i europejskich, ale wiele innych doskonałych cech. Bardzo szeroką głowę, pięknie osadzone uszka, mocny profil, po tacie odziedziczył kolor oraz pręgowanie które dodaje mu niesamowitego uroku. Jego oczy!!!!!!  jestem pod ogromnym urokiem tego kociątka. Piękny kot dla cudownej Pani Zosi.

Żeby człowiek nie myślał, że jest doskonały i żeby nie miał złudzeń, że się z Bogiem zbratał, że wszystkie mu zwierzęta będą się kłaniały i uznają, że właśnie on jest panem świata – żeby więc człowiek nie wpadł w samouwielbienie, by poznał jak ułomna jest jego istota Bóg dał mu przykazania, rozum i sumienie, a gdy to nie pomogło wtedy stworzył KOTA. Franciszek J. Klimek

Kolejne wiadomości o HARRYM – na zdjęciach ma niecałe siedem miesięcy.

Moje znajoma ze swoim synkiem, przyszła pomóc mi karmić jerzyki. Harry natychmiast zajął się dzieckiem. Głaskał małego Stasia po główce i przynosił mu w pysiu coraz to nowe, swoje zabawki. Staś był tym zachwycony !!!! Pani Ewuniu, Harry jest bardzo inteligentnym kotkiem. Dziękuję Pani bardzo za to kociątko uwielbiane przez wszystkich. Syn i synowa przychodzą w odwiedziny do Harrusia a nie do mnie 🙁 Borys razem z Harrym chodzą na balkon polować na gołąbki.

Post Pani Zosi na FB. Daleko, ale warto było !!!
Mój piękny chłopak, jest już z nami. Wychowany w domu pełnym miłości, nie przypuszczał, że mógłby go ktoś skrzywdzić, dlatego mały Harry, od początku poczuł się znakomicie w nowym domu. Zmiana miejsca zamieszkania, nowi ludzie, nowy czteronożny przyjaciel to przecież nowe i nieznane życie dla małego kotka. Spotkanie moich Panów, odbył się spokojnie. Każdy z nich na powitanie, coś tam pod nosem wyburczał a mały Harry zrobił wielkiego garba, tak na wszelki wypadek aby wydać się większym na tle Boryskowych, znacznych rozmiarów. Malutkie kocie łapki dreptały i dreptały zwiedzając nowy domek i chyba wszystko mu się w nim podobało gdyż co chwilę na kocich pazurkach zawisała jakaś kolorowa, mięciutka zabawka.  Pani Ewa, bardzo zadbała o to aby kociątko na nowych śmieciach czuło się dobrze, dlatego Harry w prezencie otrzymał ogromne pudło z różnościami, potrzebnymi do rozpoczęcia życia w nowym domku. Okazało się szybko, że mały kotek uwielbia prezenty i każdym wyjmowanym z pudełka przedmiotem, był zachwycony. Kiedy po pierwszych powitaniach z domownikami, apetyt maluchowi dopisał, wiedziałam, że wszystko jest na najlepszej drodze do zaaklimatyzowania się w nowym domu. Dziękuję Pani Ewie za cudownego Harrego jak również za przyjęcie mnie w swoim ciepłym i pełnym miłości domu.
Bardzo polecam Państwu tę cudowną hodowlę Ragdolli.

Leniuszek. Kot leży na poduszce, mówi: “Podrap mnie za uszkiem, bo ze mnie taka bidulka, malutka, włochata kulka” Miziam go za uszkami, bo tak to jest z kotami, strasznymi są pieszczochami, a jeszcze do tego – leniuchami. I mimo tego, że czasu ci brak miłości do kota czujesz smak. Jak możesz nie zrobić mu przyjemności? Przecież w sercu jego wielka miłość gości.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL