Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

POL Jennifer World*PL

 
Urodzony 27.04.2016r.
Umaszczenie seal
mitted dodatkowy wzór tabby  – pręgowanie z blaze. Blaze jest to niewielka ilość bieli, która powinna znajdować się na przestrzeni pomiędzy nosem a czołem.
RAG
n 04 21
Rodzice / parents

CH  JENNIFER Snowy Planet*PL DM  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

Moim marzeniem jest pozostawienie takiego kocurka w naszej hodowli. Niestety POL jest zbyt blisko spokrewniony z moimi kotkami. Kocurek jest cudny, ma bardzo dużą proporcjonalną głowę. Idealne mitted, czyli rękawiczki i skarpetki są równe. I te jego szafirowe oczy… a charakter który zaczyna już być też widoczny cudowny. Jego blaza nie będzie centralnie na środku noska, tylko po jednej jego stronie co tylko dodaje mu uroku.

Wiadomość od Rodziny: Dzień dobry. Przepraszam, że długo się nie odzywałam. Czas leci u nas bardzo szybko. Marysia już duża, biega, uwielbia bawić się z kotami. Od początku tłumaczymy że kotki lubią jak je się delikatnie glaszcze I nie mamy z tym żadnego problemu. Oba koty lubią się bawić ale Pol jest o wiele bardziej cierpliwy i nigdy nie podniósł łapy, nie chciał Marysi odgonić. Naprawdę można polecić takiego koteczka rodzinie z małym dzieckiem. Zdarza się że o 4 w nocy Marysia się obudzi I chce się bawić. Idziemy wtedy do koteczków, które są jak niania ?. Wysyłam kilka zdjęć z moimi skarbiec kami. Dziękuję za wspaniałego kota! Jedyne co to Pol budzi Marysię wąsami jak tak ją wącha jak Marysia śpi ?. Bardzo głośno mruczy ale to jej nie przeszkadza. Pozdrawiamy bardzo serdecznie!

Wiadomość od Rodziny: Dzień dobry. Przepraszam, że długo się nie odzywałam. Czas leci u nas bardzo szybko. Marysia już duża, biega, uwielbia bawić się z kotami. Od początku tłumaczymy że kotki lubią jak je się delikatnie glaszcze I nie mamy z tym żadnego problemu. Oba koty lubią się bawić ale Pol jest o wiele bardziej cierpliwy i nigdy nie podniósł łapy, nie chciał Marysi odgonić. Naprawdę można polecić takiego koteczka rodzinie z małym dzieckiem. Zdarza się że o 4 w nocy Marysia się obudzi I chce się bawić. Idziemy wtedy do koteczków, które są jak niania Dzień dobry Pani Ewo ?. Piszę żeby raz jeszcze bardzo podziękować za wspaniałego kota! Pol ma tak dobry charakter! Marysia bardzo lubi koteczki, zawsze śmieje się jak je widzi. Jak jest smutna to bierzemy któregoś koteczka i od razu humor się poprawia. Pol jest bardzo cierpliwy, nie boi się i nawet Marysia może go pogłaskać, złapać za łapkę. Jak się go woła to przychodzi i oczywiście głośno mruczy ? mówimy na niego Mruczek. W nocy oba koteczki śpią obok nas, w łóżeczku dla Marysi (mają wygodny materac z włóknem kokosowym) bo Marysia śpi koło mnie w dużym łóżku. Otton nie jest taki towarzyski jak Pol, mam wrażenie że jakby Marysia pociągnęła go za włosy to by chciał ją uderzyć, Pol tak nie robi. Koteczki bardzo lubią bawić się że sobą. Byliśmy w Polsce miesiąc temu. Zniosły podróż bardzo dobrze, całą drogę spały, w ogóle nie miauczały. Mam nadzieję, że u Pani też wszystko dobrze i że koteczki mają się też jak najlepiej. Pozdrawiamy!

Któż to wie, czy kiedy baraszkuję ze swoją kotką, to naprawdę ja mam z tego uciechę, czy też to ona zabawia się moim kosztem? Michel de Montaigne

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL