Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

PL*Jennifer World DESIRE

 

Urodzona 24.10.2019r.
Umaszczenie bicolour w kolorze blue. Bicolour umaszczenie uznane przez FIFe w 1991 roku.
Ragdolle o tym umaszczeniu posiadają największą ilość białego futra ze wszystkich trzech wzorów (nie więcej jednak jak 1/2 ciała w bieli).
Uszy, maska i ogon – są jak u wszystkich ragdolli wyraźnie ciemniejsze, na pyszczku odwrócona litera V w kolorze białym.
Brzuch i klatka piersiowa powinny być białe, w zależności od uwarunkowań genetycznych bicoloury mogą mieć także białe plamy na grzbiecie oraz białe uszy.
Kończyny białe lub z kolorem na jednej lub więcej z łapek. Skóra na nosie powinna być koloru różowego.
RAG a 03
Rodzice / parents 

SC ROLAND Jennifer World*PL  &  IC BESSI Jennifer World*PL

Jest niezwykle pogodnym i radosnym kociakiem, przyjmującym wszystko ze spokojem i opanowaniem, nie traci czasu na zamartwianie się drobiazgami. Rozmruczana,  lgnie całą sobą do człowieka i stara się być zawsze w jego pobliżu.

Czy wiedzieliście Państwo, że kot ma trzy imiona?
Imię kota to sprawa, wbrew pozorom, niełatwa, toteż w dłoni długopis mi drży, gdy mam wskazać, jak bardzo całą kwestię nam gmatwa fakt, że kot ma imiona aż TRZY. Pierwsze — imię słyszane co dzień z ust właściciela: Piotr, Wiktoria, Ferdynand, Ramona,  Mścisław, Ingmar, Alonzo, James, Fabrycy lub Fela: wszystko — zwykłe, rozsądne imiona. Wymyślniejsze, którymi czasem koty się wabi, kiedy pragnie się skąpać je w glorii — Tucydydes, Elektra, Dżyngis-Chan, Hammurabi — też należą do tej kategorii. Dodam jednak, że koty — o czym mniej się pamięta — mają DRUGIE, godniejsze imiona: Bo inaczej — skąd wąs ten i pierś dumnie wypięta, skąd pionowość prężnego ogona? Mógłbym tu takich drugich imion dać dłuższy przegląd: Cosanostradamus, Proto-Prot, Bombalurina, Mustaffson, Egmont von Egglond; Każde z nich — jeden tylko ma kot.  Ale nie na tym koniec, nie! W najdalszej gdzieś dali TRZECIE imię majaczy: my, bladzi ze znużenia, daremnie sto lat będziem pytali, gdyż kot tylko je zna — i nie zdradzi! Toteż, ilekroć ujrzysz, że twój kot na tapczanie w coś w rodzaju sfinksa się przemienia, powód jest zawsze jeden: błogie kontemplowanie własnego sekretnego trzeciego kociego upojnie tajemnego, utopiotajnionego, nie upodobnionego do niczego innego i upodobanego najbardziej imienia. T.S. Eliot przekład Stanisław BARAŃCZAK

Copyright  © by Jennifer World*PL

 

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL