Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

KRISPIN Jennifer World*PL

 

Urodzony 29.04.2018r.
Umaszczenie blue mitted z blaze zwanym płomieniem – jest to niewielka ilość bieli, która powinna znajdować się na przestrzeni pomiędzy nosem a czołem. Może być w kształcie gwiazdy, diamentu, klepsydry, ciągłej lub złamanej linii.  Kolor noska analogicznie jak u point lub różowy gdy płomień umiejscowiony jest wokół  niego. Blaze jest centralnie (perfekcyjne) na nosku.
RAG a 04 21
Rodzice / parents

  SC ROLAND Jennifer World*PL  &  SELENA Jennifer World*PL

Garść wiadomości: A tak w ogóle to od jakiegoś czasu się zbierałam, żeby napisać co u nas, tylko ostatnio ciągle nie mogłam znaleźć wolnej chwili (ja wróciłam do pracy, Jurek poszedł do żłobka, dużo się u nas dzieje). A tak z innych spraw, to wciąż jesteśmy zakochani w naszym słodkim kocurku – i on w nas. 😀 Jest przesłodkim miziakiem, uwielbia do nas przychodzić, wtulać się, mruczy najgłośniej na świecie… i przy tym wszystkim ma absolutnie fenomenalną relację z Jurkiem. Daje się małemu głaskać, czesać, przytulać, super cierpliwie znosił nawet ciągnięcie za futro (zanim nauczyliśmy Jurka, że kotków nie wolno ciągnąć), coś wspaniałego. I dalej ani razu nie było takiej sytuacji, żeby którykolwiek kot odniósł się do dziecka niewłaściwie, zaatakował czy cokolwiek w tym stylu. Wszyscy troje się świetnie razem chowają i jeśli ktokolwiek by kiedyś pytał, czy Pani koty na pewno będą dobre do domu z małymi dziećmi, to zdecydowanie ode mnie mają znak jakości. 😀 Szczerze? To nawet w optymistycznych założeniach nie spodziewałam się, że nieco ponad roczne dziecko może tak dobrze dogadywać się z kotami. Jak się na nich razem patrzy, to coś wspaniałego. 🙂

Bo koty są dobre na wszystko. Na wszystko, co życie nam niesie. Bo koty, to czułość i bliskość na wiosnę, na lato, na jesień. A zimą – gdy dzień już zbyt krótki i chłodnym ogarnia nas cieniem, to k o t – Twój przyjaciel malutki otuli Cię ciepłym mruczeniem.

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL