Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

RAVEN Jennifer World*PL

 

Urodzony 27.04.2016r.
Umaszczenie
blue mitted z blaze. Blaze jest to niewielka ilość bieli, która powinna znajdować się na przestrzeni pomiędzy nosem a czołem. Może być w kształcie gwiazdy, diamentu, klepsydry, ciągłej lub złamanej linii. Nosek u mitted z blaze jest ciemny, analogicznie jak u colourpoint lub różowy w momencie występowania białej strzałki na masce. Wysoko oceniane na cat sow. Dodatkowy wzór tabby –  pręgowanie jedno z najrzadszych umaszczeń.
RAG
a 04 21
Rodzice / parents

CH GINA  Jennifer World*PL  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

To największy miziak pod słońcem. Szukał człowieka który swój cały wolny czas poświęci tylko jemu. Który będzie drapał jego brzuszek i szeptał do uszka same komplementy. RAVEN jest kotkiem który bardzo kocha ludzi, preferuje ich towarzystwo. Dłuuuugo ssał mamę, ciocię, babcię, przyznam się, ze już się martwiłam.  Po skończeniu 12 tygodni nauczył się samodzielnie jeść. Ranek zaczynał do krzyku wstawaj daj mięsko. Kiedy nabrał ciałka wystopował i grzecznie czeka na papu.

Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. Erich Kastner

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL