Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

ERYK ELVIS Jennifer World*PL

 

Urodzony  18.05.2014r.
Umaszczenie blue colourpoint
RAG a
Rodzice / parents  

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DM   &  CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM

Maleństwo nie próbuje  się wymigać od przytulanek. Dodatkowo zapowiada się na pięknego kocura, ma dużą głowę w kształcie szerokiego klina. Super  profil, to łasuch nielubi zostawiać resztek w miseczce.

Wiadomość od Rodziny kocurka: Witam, wszystko w porządku apetyt dopisuje wszystko znika z miseczki lubi się bawić z dziećmi ulubiona zabawka to wędka z prawdziwymi piórami i małe myszki,  potrzeby załatwia w kuwecie ani razu nie zdarzyło się inaczej , nie chce spać ani na drapaku, ani w swoim posłaniu (ma dwa) śpi z nami na łóżku , niebawem wyślę pani kilka zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi że mamy w domu takie małe cudeńko.
 
Kolejna wiadomość: Nie tylko da się lubić ale kochać , nie boi się nikogo nawet obcych i jest strasznie grzeczny nikogo nie ugryzł ani nie podrapał. Bardzo go kocham…. Dziękuję ale jak tu nie kochać takiego kota moje marzenie to mieć hodowlę Elvisow.
Kot jest niczym wiersz czekający na napisanie, jego bezruch – jego wstępem do psotnych zabaw, jego mruczenie – słodką piosenką. Kot dotyka naszej duszy. Jego lekkie wąsate pocałunki, dotknięcia wilgotnym noskiem – to dar nie do opisania. Dla artysty kochający kot jest wieczną muzą. – Amy Shojai

 Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL