Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

ADOPCJA PŁATNA

 

Czy dom bez kota najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego zasługuje w ogóle na miano domu? Mark Twain. Aleksandra do ukończenia 10- miesiąca.

Nie istnieją koty zwyczajne Colette.  Alusia skończyła  trzy miesiące.

Taka kocia miłość jest bardzo cenna, bo jest dobrowolna – kot nie ma tego wewnętrznego przymusu kochania człowieka. To zaszczyt dla nas być obiektem kociego uczucia.

 

Któż to wie, czy kiedy baraszkuję ze swoją kotką, to naprawdę ja mam z tego uciechę, czy też to ona zabawia się moim kosztem? Michel de Montaigne
 
Szorstkie buziaki… Mięciutki cień od mojej twarzy zaczyna dzień. Szorstkie buziaki… zbudzi mnie jutro mój mały budzik spowity w futro.
 
Koty kochają ciepło i spokój i ciągle drzemać mają w zwyczaju, za to, że wciąż są pełne uroku stwórz im namiastkę kociego raju. Koty, przemiłe stwory puchate gdy Cię przeszyją raz swoim wzrokiem tak już zawładną całym twym światem, że zawsze będziesz pod ich urokiem.
 

Charles Bukowski. Fajnie mieć gromadę kotów. Jeśli czujesz się źle, po prostu patrzysz na koty i czujesz się lepiej, bo one wiedzą, że wszystko jest jak jest. Nie ma się czym podniecać. Po prostu wiedzą. Są zbawicielami. Im więcej masz kotów, tym dłużej żyjesz. Jeżeli masz sto kotów, będziesz żył dziesięć razy dłużej, niż gdybyś miał dziesięć. Któregoś dnia zostanie to odkryte, a wtedy ludzie będą mieli po tysiąc kotów i będą żyli wiecznie. To naprawdę niedorzeczne.

 

 


Copyright  © by Jennifer World*PL

 

Home ADOPCJA PŁATNA
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL