Kocur

Jestem naprawdę ogromnie dumna i szczęśliwa, że mam możliwość pracy na jednych z najlepszych linii tej rasy na świecie.Państwo Dave & Georgann Chambers w 1977r zakupili 36 kotów od Ann Baker twórczyni rasy, nazwali swoją hodowlę RAGNAROK’S. Przodkowie naszych kotek wywodzą się między innymi z tej hodowli. Jennifer jest w 12 – tym pokoleniu bezpośrednim potomkiem kotki Josephine- matki rasy ragdoll.

Więcej o liniach w rodowodzie naszych kotów »


Władca Dynastii  Jennifer World*PL

Pierwszy kot rasy ragdoll (zarówno w kcurach jak i kotkach) w Organizacji Felis Polonia FPL o umaszczeniu blue bicolour tabby z najwyższym rangą tytułem wystawowym SUPREME CHAMPION FIFe umaszczenie bicolour zostało  uznane przez FIFe w 1991r. (Polska Federacja Felinologiczna Felis Polonia jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). Felis Polonia, pod względem wielkości i aktywności, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich krajów członkowskich FIFe).

SUPREME CHAMPION FIFe 2017
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2017
INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2017
CHAMPION FIFe 2017
BEST IN COLOUR WINNER
MULTI NOM BIS

SC ROLAND  Jennifer World*PL

umaszczenie  bicolour w kolorze blue z tabby Kod EMS: RAG a 03 21

 czytaj więcej / more informations » 

 

Szczególnie ważny jest dla nas fakt, aby hodować koty wolne od chorób genetycznych dlatego też wszystkie  koty posiadają gwarancję zdrowia. Nasze koty hodowlane przebadane są genetyczne i echokardiograficznie  w kierunku  HCM kardiomiopatia przerostowa serca oraz PKD torbielowatość nerek z wynikiem N/N. Hodowla wolna od: FeLV ( wirus białaczki kotów ) FIV ( wirus niedoboru immunologicznego).


 

Gdy dzień za oknem szary i ponury, gdy człowiek smutny, a niebo wciąż płacze, przychodzi kotek, obojętnie który i trąca łapą: może być inaczej! Pogłaszcz mnie proszę, no przytul się wreszcie! … A na ten widok inne nadbiegają … Ja na kolanach wszystkich nie pomieszczę! Koteczki jednak wciąż się przepychają. Cóż … mimo woli człowiek się uśmiechnie i ręce w miękkie futerka zanurzy, a koty grzeją, rozmruczane wdzięcznie. I już nie sposób zamartwiać się dłużej. JESIENNA PLUCHA (Ania z Poznania)

   Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.