International Cat Show Hradec Králové.

09.04.16r. siostry KONSTANCJA & KLEMENTYNA Jennifer World*PL skończyły 10 miesięcy, urodziny obchodziły na INTERNATIONAL CAT SHOW Hradec Králové, Hotel Černigov to ich pierwsza wystawa w klasie otwartej. Żeby stawić się na cat show, wyjechałyśmy już w piątek popołudniu. Pierwszy nocleg miałyśmy w Rybniku, skąd o czwartej rano zabrał nas  hodowca kotów birmańskich PL*Silesian Gold. Po blisko 5 godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce.

 Mr. Vladimir Isakov z Białorusi przy porównaniu KONSTANCJI kierując słowa do publiczności i hodowców podkreślał, że kotka ma fantastyczne pucki (policzki) i brodę, teksturę futra, piękne oko i  ragdoll owy zwis.   Karta oceny jest usiana serduszkami :)  W niedzielę siostry oceniane były równocześnie dziękuję Mr. Markowi Chadajowi z Polski, że dał mi chwilkę żebym mogła  posłuchać opinii o drugiej kotce. Jemu również bardzo podobała się nasza koteczka. Na pewno mam pokazywać ją na wystawach, tylko musimy wyciszyć jej ruje które spowodowały, że kotka dużo straciła na wadze. Otrzymała 2 x Ex1, CAC co oznacza, że jeden certyfikat brakuje jej do tytułu CHAMPION.

KLEMENTYNA zarówno od Mrs. Olgi Komissarovej  z Estonii & Mrs. Tomoko Vlach z Jokohama mieszkającej w Austrii, arbiter  WCF, TICA, FIFe otrzymała 2 x Ex1, CAC. Jak siostrze brakuje jej tylko jednego certyfikatu  do tytułu CHAMPION. Do uzyskania tytułu CH CHAMPION  kot musi otrzymać trzy certyfikaty CAC od trzech różnych sędziów na międzynarodowych lub krajowych wystawach organizowanych pod patronatem FIFe.

6 Comments:

  1. Gratulacje, wiem jak trudno wyhodować pięknego slowego bicolorka.

  2. Agnieszka Łukasik

    Piękne kicie, gratulacje.

  3. Piękne siostry, gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *