CACS, NOM BIS i to w jaki sposób…

Dziś (25.06.2017-niedziela) ocena ROLANDA mnie powaliła ”dosłownie” Sędzina głaskała, podnosiła znowu głaskała, całowala kocurka wszystko jej się w nim podobało. Bez problemu otrzymał pierwszy certyfikat do najwyższego tytułu SUPREME CHAMPION. Do porównywania z moim serduszkiem stanął kocur o takim samym umieszczeniu oraz kocur perski który wczoraj wygrał BOBA 1 czyli wygrał całą wystawę, w Bratysławie wygrał z ROLANDEM przez wskazanie sędziego arbitra. Sędzina kazała mi ponieść ROLANDA ogłaszając obserwatorom, że to jest najpiękniejszy kocur i wręczyła nam Nominacje do Best in Show.  Best in Show  przegraliśmy tylko jednym głosem.

W sobotę (24.06.2017r) nasze serduszko  uzyskał ostatni 6 certyfikat do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FlFe. Kocurek dorównuje tytułem ojcu mamy nadzieję, że dorówna dziadkowi i pra dziadkom EC FANCYRAGS Lord Bentley, EC FIN*SHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE. EC to skrót od EUROPA CHAMPION, 26 – 31.05.2008 na Generalnym Zebraniu FIFe (Hotel Bellevue, Stary Smokowiec, Słowacja)  z dniem 01.01.2009r. przemianowano tytuł EC EUROPA CHAMPION, EP EUROPEJSKI PREMIOR na SC SUPREME CHAMPION, SP SUPREME PREMIOR. Koty, które uzyskały tytuł EC, EP do końca roku 2008,  mają tytuł niezmieniony, natomiast te, które zakończyły zbieranie certyfikatów na tytuł po 01.01.2009r., automatycznie mają nadany tytuł SC, SP.

Wystawa odbyła się na terenie Exhibition Centre Brno w czasie Targów sprzętu dla hodowców i sprzętu jeździeckiego PROPET który jest największym specjalistycznym targiem kontraktacji i sprzedaży w Czechach i jednym z najważniejszych wystaw branżowych w Europie Środkowej. Zwykła część wystawy to była wystawa psów wszystkich ras INTERCANIS, Międzynarodowy Konkurs Pasterski INTERCANIS AGILITY (wystawa królików) oraz International Cat Show INTERFELIS

4 Comments:

  1. Gratulacje!!!

  2. Piękny kocur. Zdjęcia nieoddaną jego urody.

  3. Piękny kot, gratulacje.

  4. Wdać miłość między wami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *