Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

05-06.10.13r. Cat Show Libiąż

 

W sobotę 05.10.13r.  kotka od której wszystko się zaczęło ulubienica Patryka   JENNIFER Snowy Planet*PL of  Jennifer World*PL  uzyskała tytuł  CHAMPION   

Według  sędziego Mr. Luigi Comorio (IT) moglibyśmy pokusić się dla niej o wyższe tytuły, ale choć bardzo lubi ona wszelkie wyjazdy i  spacery,  źle znosi zamknięcie w wystawowej klatce.  Dla jej zdrowia odpuszczamy i cieszymy się że jest z nami.

  Jej dzieci  ANTONIO Jennifer World*PL  otrzymał ocenę doskonałą z pierwszą lokatą czyli Ex1 i ostatni potrzebny mu certyfikat CAP, od dziś nosi  tytuł PREMIOR

   BESSI Jennifer World*PL  w wystawie uczestniczyła zarówno 05 jak i 06.10 otrzymała  2 x Ex1, sędzia Mrs. Beverly Elian z Rumuni  Nominowała ją do Best in Show Wystaw.   Best in Show jest to finałowa gala wystawy, biorą w niej udział najpiękniejsze koty danego dnia wystawy. Każdy kot nominowany przez sędziego do Best in Show wystawy, musi uzyskać przynajmniej 97 punktów wg standardu ( na 100 możliwych) swojej rasy. Jest to dla nas uznanie tym większe iż Sędzia Mrs. Beverly jest wybitną znawczynią tej rasy, a zarazem również jej hodowcą. Kocia młodzież (6-10 miesięcy) i kocięta (3-6 miesięcy) otrzymują tylko oceny z odpowiednią lokatą, ale nie dostają certyfikatu.

BUGATTI Jennifer World*PL uzyskał  2 x  Ex1  to bardzo dobry początek GRATULUJEMY !!! i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za przygotowanie i wystawienie kocurka, oraz za bardzo miło spędzony razem czas. Z ogromną radością obserwowałam więź jaka wywiązała się między PAŃSTWEM a Bogusiem.

Zdjęcia znalezione na Portalu TwojeKoty.eu,

niestety sala była niedoświetlona. Nawet zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa – zamieszczone powyżej,  nie są idealne.

Nocleg mieliśmy w nowo otwartym Gospodarstwie Agroturystycznym A-Prim, na terenie pięknego Ośrodka Jeździeckiego, który położony jest w malowniczej miejscowości Grojec oddalonej o jedyne 8 km od miasta Oświęcim. Pensjonat oferuje zakwaterowanie w luksusowych pokojach o podwyższonym standardzie. Wyposażenie pokoi: dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi, telewizja satelitarna, klimatyzacja, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon lub taras, całodobowy monitoring. Do dyspozycji jest stylowy salon z kominkiem, biblioteczka oraz jadalnia. Wyznaczone miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. Gospodarstwo usytuowane jest na 4 ha działce z wydzielonymi pastwiskami dla koni.

BESSI w wieku 4 miesięcy, po raz pierwszy nocowała poza domem, niczego się nie bała. Z zadartym ogonkiem zwiedzała zakamarki 🙂

A-Prim to fajne miejsce na relaks.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

 

Home 05-06.10.13r. Cat Show Libiąż
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL