Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Wystawa kotów na której nie mogło nas zabraknąć czyli

 

International Cat Show Kraków. 08-09.06.19 Krakowski Klub Felinologiczny zorganizował  35. i 36. Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Wystawa odbywała się pod patronatem międzynarodowej organizacji FIFe. Na wystawę zabrałam SC ANASTAZJĘ Jennifer World*PL oraz IP EDUARDO Jennifer World*PL.

_,,,^~.~^,,,_  _,,,^~.~^,,,_

SC ANASTAZJA Jennifer World*PL moja ukochana kotusia uzyskała 2 x Nominację do BIS, w panelu głosy sędziów rozłożyły się 2 do 1. W niedzielę wygrała porównanie z dorosłymi kocurami i otrzymała tytuł BIV – Best in Variety najlepszy kot w danej grupie kolorystycznej.

Na moim profilu na Facebook możecie zobaczyć Państwo filmiki z całego porównania »

Zdjęcia z oceny koteczki przez Mrs. Lone Lund, DK.

Na zdjęciach Mrs. Joëlle Monney, CH w czasie oceny IP EDUARDA. To cudowna kobieta, sędzia której radość i spokój udzielał się ocenianym Dzidziuś bardzo się jej podobał, zaskoczyła mnie ogromnie kiedy po Nominowaniu go do BIS całowała jego  łapki w panelu głosy sędziów rozłożyły się 2 do 1.

 Mrs. Jaana Jyrkinen (FI) oceniała Dzidziusia w sobotę.

KRAKÓW 2019

GIC ELIZABETH Jennifer World*PL otrzymała 2 x Ex1, 2 x CACS. Dziękuję sędziom : Joelle Monney (CH), Jaana Jyrkinen (FI) oraz Wioletta Bielawska (PL).

Dziękuję Wszystkim Klubowi, przyjaciołom, znajomym, odwiedzającym wystawę za miło spędzony czas do zobaczenia.

Na jakiś czas odpuszczamy świat blichtru i wystawowych emocji.

Nasze kociaki z miotu T2, V2, W2 dorastają i przygotowują do zmiany domu już w przyszłą sobotę ROGEREK wyjedzie ze swoja nową mamą, aż do Holandii. Czekamy też na kolejne narodziny cudownych ragdoll -ków.

Copyright  © by Jennifer World*PLlinia hodowla jennifer WorldPL

Home Wystawa kotów na której nie mogło nas zabraknąć czyli
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL