Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

BEST in SHOW Cat.I, BEST in VARIETY…

 

Podsumowując super wyniki International Cat Show Warszawa:

IP EDUARDO Jennifer World*PL:  2 x certyfikat do GRANDA 2 x NOM BIS, 1 x BEST in SHOW.  Chłopak ma już 7 tytułów BEST in SHOW. Mamy dopiero maj jest jeszcze kilka wystaw na które się wybieramy i najważniejsze wydarzenie jakim na pewno jest Wystawa Światowa 2019 w Freiburgu.

ROGEREK Jennifer World*PL to cudnie zapowiadający się kocurek. O fantastycznym delikatnym jedwabistym wręcz chłodnym w dotyku futerku. Pięknym długim proporcjonalnym ciele. Fajną głową kota ragdoll (nie persią czy birmańską). I oczami… ach te jego oczy  uzyskał 2 x ocenę doskonałą z pierwszą lokatą czyli Ex 1.

 _,,,^~.~^,,,_  _,,,^~.~^,,,_  _,,,^~.~^,,,_  _,,,^~.~^,,,_

GIC ELIZABETH Jennifer World*PL 2 x certyfikat do tytułu SUPREMA CHAMPION 2 x NOM BIS, 1 x BEST in VARIETY, 2 x wygrała porównanie kotów dorosłych o umaszczeniu RAG n 03 lecz sędzia w sobotę zdecydował że połączy młodzież z dorosłymi, a nie z dziećmi i BIV dostał chłopczyk w klasie 11. Brawo Małgosiu i Darku.

Organizatorzy Wystawy zorganizowali konkurs Najlepsza grupa hodowlana BEST BREED 2019. (Zasady: do konkursu należało zgłosić 3 koty z tym samym przydomkiem hodowlanym. Grupa hodowlana to nie miot – mogły to być koty z różnych miotów reprezentujące tą samą hodowle. Nie musiały być to koty jednego właściciela natomiast musiały posiadać ten sam przydomek hodowlany. Koty miały być zbliżone w typie, nie musiały być w jednym kolorze oraz nie musiały być kotami jednej płci – mogły być to kocury i kotki.) Na początku nawet nie chciałam brać udziału, ale za nową Pana Krzysztofa stanęliśmy w konkury. Po porównaniu z super kotami zostaliśmy, a raczej ELIZABETH, EDUARDO i ROGER Jennifer World*PL zostali wybrani najpiękniejszymi kotami I CAT. jednego hodowcy. Fajne uczucie.

I na koniec jeszcze jeden sukces co prawda Państwa Górskich ale ja się z niego bardzo cieszę  3 dzieci naszej wychowanki GIC ELZABETH Jennifer World*PL czyli miot na tej wystawie 2 x został Nominowany do BIS i 2 x uzyskał tytuł BEST in SHOW.

60035281_2309243312429165_2833344295438647296_n

BEST in SHOW Miot Cat.I – dzieci GIC ELIZABETH Jennifer World*PL

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home BEST in SHOW Cat.I, BEST in VARIETY…
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL