Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

08-09.06.13r. Cat Show Kraków

Untitled-11

 

zorganizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Kotów Krakowski Klub Felinologiczny.

08.09.13r.   ANASTAZJA Jennifer World*PL  Ex1,  CAC oraz NOM for Best in Show dla niewtajemniczonych Best in Show Wystawy, jest to finałowa gala  najpiękniejszych kotów danego dnia wystawy.

Sędzia może nominować po jednym: dorosłym kocurze, dorosłej kotce, kastrowanym kocurze, kastrowanej kotce, młodzieży i kociaku oraz kocurze i kotce w klasie weteranów. W przypadku kotów domowych po jednym: kocurze krótkowłosym, kotce krótkowłosej, kocurze długowłosym i kotce długowłosej. O Nominację do finału z Nastką walczyły kotki różnych ras między innymi kot norweski leśny,  maine coon, syberyjski, ragdoll. Każdy kot nominowany przez sędziego do Best in Show wystawy, musi uzyskać przynajmniej 97 punktów wg standardu swojej rasy ( na 100 możliwych).

Nastka najpiękniejsza z 6 🙂

wyniki kraków

09.06.13r. ANASTAZJA Jennifer World*PL uzyskała tytuł CHAMPION FIFe

kraków czerwiec 2013 cat show

 

08.06.13r. po wielu porównaniach, z kotkami w tej samej klasie, tej samej rasy i w tym samym umaszczeniu ALEKSANDRA Jennifer World*PL otrzymała  ocenę Ex1 i  kolejny certyfikat  do tytułu CHAMPION. Lokaty Ex1, Ex2, Ex3, Ex4 przyznawane są dla pierwszych czterech kotów ocenianych przez jednego sędziego w tej samej klasie wystawowej. W przypadku większej ilości kotów w tej samej klasie wystawowej, kolejne koty otrzymują ocenę Ex bez określenia zajętej lokaty lub SG / VG,  G.

Certyfikaty mogą być przyznane tylko najlepszym kotom w danej klasie wystawowej i są one niezbędne do uzyskania tytułów wystawowych wg FIFe. Certyfikat do tytułu przyznawany jest przez sędziego na podstawie podsumowania punktów wg standardu danej rasy.

 

Ileż to było oburzenia, słów, które tu przemilczeć wolę  i – trochę racji bez wątpienia : „ – Jak to tak można ! Kot na stole ?!”
Patrząc z oddali, to faktycznie tak postępować nie wypada : po pierwsze, to niehigienicznie, bowiem na stole człowiek jada,
po drugie – nawet gdy nie jada bo stół przez kota jest zajęty, to gość przed ludźmi nas obgada tak, że nam wszystkim pójdzie w pięty.
Ciotka uznała, że najprościej powiedzieć tym udomowionym, że kiedy się zjawiają goście, kotom na stoły wstęp wzbroniony.
Łatwo tak radzić cioci z Gdańska, problem nie w treści, tylko w mowie, bo jeśli kotka jest birmańska
kto po birmańsku jej to powie ? Franciszek Jan Klimek.

09.06.13r.   ALEKSANDRA Jennifer World*PL po kolejnych porównaniach uzyskała ocenę  Ex1 i  kolejny certyfikat CAC, od dziś nosi tytuł  CHAMPION FIFe

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home 08-09.06.13r. Cat Show Kraków
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL