Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM

 

   CHAMPION FIFe 2013 FIFe
DISTINGUISHED MERIT FIFe

Pierwsza polska kotka, a ogólnie druga (pierwszą jest kotka urodzona w niemieckiej hodowli tytuł nadany 2009-01-16)  zarejestrowana w FPL rasy ragdoll z tym zaszczytnym, prestiżowym tytułem, co można sprawdzić na stronie – Biuro Rodowodowe FPL Dyplomy uzyskania tytułu DM wystawione przez FPL »

 

JENNIFER DM•  Urodzona 11.03.2011r.
  umaszczenie seal colourpoint
  RAG n
  waga 6,500 kg
  grupa krwi A
•  badania w kierunku  HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N

ojciec / father

animierte-flagge-polenCHAMPION
NAPOLEON Charming Eyes*PL

 

matka / mother

animierte-flagge-polenWIKI Koci Szarm*PL

 

            

dm jennifer

DISTINGUISHED MERIT – Wybitnie Zasłużony. Pierwsza polska kotka z takim tytułem.

JENNIFER

to kotka, bardzo towarzyska i wesoła.  Uwielbia zabawy w berka i chowanego,  jest bardzo ciekawa wszystkiego co dzieje się w domu i wszystkiego co nowe.  Rodowód kotki jest oparty na starych   Nowozelandzkich liniach  KIWIMAGIC,  Australijskich  KAIWARA, Amerykańskich  RAGNAROK’S ta ostatnia znajduje się w Mira Loma w południowej Kalifornii. Jennifer jest w 12- tym pokoleniu bezpośrednim potomkiem kotki Josephine- matki rasy ragdoll.

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 12
Ilość kotów: 362

Według  sędziego Mr. Luigi Comorio (IT) moglibyśmy pokusić się dla niej o wyższe tytuły, ale choć bardzo lubi ona wszelkie wyjazdy i  spacery, źle znosi zamknięcie w wystawowej klatce.  Dla jej zdrowia odpuszczamy i bardzo cieszymy się że jest z nami.


Każdy kot jest jedyny w swoim rodzaju. Jedyny i niepowtarzalny. Jeżeli podarujemy mu czas, to niezależnie od statusu społecznego, zasobności portfela, czy naszej aparycji odwzajemni się pięknym uczuciem, bezinteresowną przyjaźnią i wniesie do naszego domu ciepło i to „coś”, co życzę aby zagościło w każdym domu razem z kotem. Jennifer w obiektywie.

I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Będą ci grały skrzypce lipowe Będą śpiewały jarzębinowe Drzewa, liście, ptaki wszystkie Będę z tobą tańczyć Bajki opowiadać Słońce z pomarańczy W twoje dłonie składać I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Będą ci grały nocą sierpniową Wiatry strojone barwą i słońcem Będą śpiewały, śpiewały bez końca Będziesz miała imię Jak wiosenna burza
Będziesz miała miłość Jak jesienna burza I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Tararara Tararara Tararara

JENNIFER w wieku 6 lat.

A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Ewa Białołęcka

 JENNIFER lubi leżeć na chodniczku przed telewizorem i oglądać bajki, zwłaszcza pingwiny z Madagaskaru.

Oglądając galerię zdjęć możecie Państwo  zobaczyć jak zaledwie w ciągu kilu miesięcy,  mała kulka sierści przeobraziła się w dorosłego kota.

Jesienne liście leżą po brzegach dróg, mieniąc się jedną połową tęczy. Wyglądają jak rozsypane róże wszelkich barw.  Jesień w  2011r nas rozpieszczała jeszcze w listopadzie wyjeżdżaliśmy za miasto.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Na emeryturze CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL