Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Prawie 7 godzin w podróży do Czeskiego (Plzen) Pilzna

 

w pięknym hotelu Congress Center Parkhotel w dniach 28-29.07.2018 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych zorganizowana przez SO CHK Praha 4 . Nasz team składał się z 3 koteczek ELEKTRY, ELWIRKI, GIENI i mnie. Dzielnie wspierał nas też Pan Kamil który w ostatnim czasie wozi mnie na daleko odbywające się Cat Show.
28.07.18 wyniki:
Sędzia Mrs. Helene Reiter DE – ELWIRKA Jennifer World*PL Ex1 CACIB, tytuł  International Champion,  NOM BIS zwyciężyła w bardzo licznej stawce 1/6 koty EXO egzotyk, PER pers, 3 RAG ragdollki w tym siostrę, SBI święty birmański. 
Sędzia Mrs. Helene Reiter DE – ELEKTRA Jennifer World*PL Ex1 CACIB, tytuł International Champion.
Sędzia Mrs. Dorte Kaae DK – GINA Jennifer World*PL Ex1 CACIB, GIENIA zachowywała się jak wielka dama
29.07.18 wyniki:
Sędzia Mrs. Dorte Kaae DK – ELWIRKA Jennifer World*PL Ex1 CAGCIB, NOM BIS zwyciężyła  konkurencję 1/5 koty EXO egzotyk, PER pers, RAG Ragdoll, SBI birmański.
Sędzia Mrs. Laura Burani IT – ELEKTRA Jennifer World*PL Ex1 CAGCIB.
Sędzia Mrs. Laura Burani IT – GINA Jennifer World*PL Ex1 CACIB.

Na tej wystawie nie obyło się bez wpadek ze strony organizatorów. Odczułam to osobiście kiedy do BISu zabrano konkurentkę, a ja sama prosiłam się stewardów o wyniesienie ELWIRKI. Żeby było jasne i czytelne brałam udział w ponad 100 Międzynarodowych Wystawach Kotów Rasowych zarówno w Polsce jak za granicą nie jednego kraju. Moje koty były nominowane do BIS ponad połowę z tego, wygrywały BIS, wiem jak powinien być zorganizowany panel Best in Show.  Największym błędem organizatorów było pozwolenie wystawcom samodzielne  wybranie stewarda.  Ja tego nie zrobiłam bo uważam, że od tego jest szef stewardów. Takie praktyki prowadzą do spekulacji. 

   Copyright  © by Jennifer World*PL
linia hodowla jennifer WorldPL

 

Home Prawie 7 godzin w podróży do Czeskiego (Plzen) Pilzna
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL