Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Bardzo udany wyjazd do Sopotu!!!

 

Wspaniałe wyniki naszych kotów na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych Sopot 2019 SC PR ANASTAZJA Jennifer World*PL zarówno w sobotę jak i w niedzielę została Nominowana do panelu BIS w finale otrzymała tytuł BEST in SHOW N. Female Cat. I.   GIP EDUARDO Jennifer World*PL po porównaniu z konkurencją również dwukrotnie znalazł się w panelu BIS. W sobotę tylko jednym głosem wygrał z nim kocur perski, za to w niedzielę  to on otrzymał tytuł BEST in SHOW N. Male Cat. I. Decyzją organizatorów wystawy kocur z tytułem Best in Show Male i kotka z tytułem Best in Show Female rywalizowały między sobą o tytuły Best in Show – najlepszy z najlepszych danej kategorii i Best in Show Opposite Sex BOS – najlepszy z najlepszych pod kątem płci w danej kategorii. Czyli moje kocie skarby rywalizowały ze sobą  🙂  o ten dodatkowy tytuł głosy sędziów rozłożyły się 1 do 1  sędzia arbiter Pani Anna Wilczek długo nie mogła się zdecydować 🙂 wybrała EDZIA,  ANASTAZJA otrzymała tytuł Best in Show Opposite Sex BOS.

Zdjęcia z soboty 03.08..2019r.

GIP EDUARDO Jennifer World*PL oceniany przez Mrs. Donatelle Mastrangelo, IT.

Panel BEST in SHOW porównanie kocurów.

 SC ANASTAZJI Jennifer World*PL oceniana przez Mrs. Annę Wilczek.

Zdjęcia z niedzieli 04.08.2019r.

Sędzia Mrs. Małgorzata Pruś, PL wybiera (fachowa nazwa porównanie) najlepszego kocura w kategorii I.

Porównanie kocura z tytułem Best in Show Male GIC  EDUARDO  i kotki z tytułem Best in Show Female SC IP ANASTAZJI

Sędzia arbiter Mrs.  Anna Wilczek, PL decyduje kto otrzyma  tytuł Best in Show Opposite Sex BOS, a kto Best in Show Cat.I.

Słońce, spacery po plaży, ja, mąż, koty

smaczne jedzenie, obowiązkowo zupa rybna i dorsz z baru Przystań,  podwójną wygraną 🐾🥂🏆🏆 naszych kotów świetleliśmy w Billy’s American Restaurant zajadając amerykańskie żeberka.

Czyż nie pasują tu słowa piosenki: nic mi dzisiaj nie potrzeba, oprócz drogi szerokiej oprócz góry wysokiej, oprócz kawałka chleba oprócz błękitu nieba, oprócz słońca złotego, oprócz wiatru mocnego, oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba.

linia hodowla jennifer WorldPLCopyright  © by Jennifer World*PL

Home Bardzo udany wyjazd do Sopotu!!!
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL