Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Mioty

 

”Powiem najkrócej w czym rzeczy istota,
bo może ktoś na to czeka: nie chodzi o to, by człowiek miał kota, tylko, by kot miał człowieka.”

_DSC0251

PL*Jennifer World CAMILA

 

Rezerwacja (konkretnego) kotka następuje po wpłaceniu 30% jego ceny i wyrażeniu pisemnej zgody na warunki zawarte w umowie » Zależy nam na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będziemy mieli wątpliwości  – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłaconą zaliczkę. Zaliczka podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie dopiero po znalezieniu dla niego nowej Rodziny.  Z zaliczki potrącamy poniesione koszty np. zleconych badań, kastracji, paszportu oraz za utrzymanie kociaka 10,00zł za każdy dzień od ustalonego wcześniej terminu odbioru kociaka z hodowli. Bardzo proszę o przemyślenie decyzji.

Wszystkich zainteresowanych naszymi kociętami zapraszam do kontaktu. Rodzice i nauczyciele nauczyli mnie z szacunkiem zwracać się do innych, niestety coraz częściej dostaje maile i sms z pytaniem jaka cena kota? bez podpisu kto pisze bez choćby ”witam”   Na taką korespondencję  nie odpowiadam.

Terminy odbiorów »

Wolne kociaki »

W naszym archiwum miotów pokażemy,  jak wszystko się zaczęło. Przedstawiamy Wam wszystkie  ragdolle Jennifer World*PL od miotu A 2012 do chwili obecnej :

MIOT E3
MIOT D3MIOT C3MIOT B3MIOT A3
MIOT Z2MIOT Y2MIOT X2MIOT W2
MIOT V2MIOT T2MIOT S2MIOT R2
MIOT P2 MIOT O2MIOT N2MIOT M2
MIOT L2MIOT K2MIOT J2MIOT I2
MIOT H2MIOT G2MIOT F2MIOT E2
MIOT D2MIOT C2MIOT B2MIOT A2
MIOT ZMIOT YMIOT WMIOT V
MIOT UMIOT T MIOT SMIOT R
MIOT PMIOT OMIOT NMIOT M
MIOT LMIOT KMIOT JMIOT I
MIOT HMIOT GMIOT FMIOT E
MIOT DMIOT CMIOT BMIOT A

Kocie mądrości …
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu. Ernest Hemingway

 

Status kociąt / Status of kittens:

obserwacjaObserwacja – obserwujemy jak kocię się rozwija, oceniamy jego cechy wystawowe, hodowlane itd. kocięta w obserwacji pozostają minimum do ukończenia 4 tygodni życia.

wolnyWolny –  kociak czeka na nowy dom / kitten is waiting for a new home.

rezerwacja wstepnaWstępna rezerwacja – do momentu zmiany statusu na „rezerwacja” cały czas można pytać o kociaka.  Wstępnej rezerwacji dokonujemy na czas, jaki ustalamy indywidualnie z osobą zainteresowaną kotkiem dotyczy kota do hodowli. Na kotka do rozpieszczania najdłużej oczekujemy dwa dni  robocze, po tym czasie wstępna rezerwacja jest anulowana.

rezerwacjaRezerwacja –  kociak znalazł nową rodzinę i oczekuje na przeprowadzkę,  zaliczka w wysokości 30% wpłynęła na nasze konto / the kitten found a new home and is booked, a booking fee is payed.

w nowym domuW nowym domu – kociak mieszka już w nowym domu / lives with.

zostaje z namiZostaje z nami.

 

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL             

Home Mioty
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL