Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Do zainteresowanych zakupem kota:

 

“Rzekła pewna pani głosikiem beztroskim:Cóż, trudno. Kot również jest stworzeniem boskim.
A ja patrząc na nią, zrozumiałem w lot,
że żaden tam “również”, bo wyłącznie kot.”
Franciszek J. Klimek

REZERWACJA

Rezerwacja (konkretnego) kotka następuje po wpłaceniu 30% jego ceny na konto podane w zakładce kontakt. Wpłata zaliczki oznacza zapoznanie się z warunkami i akceptacją treści  umowy kupna sprzedaży » W tytule przelewu proszę wpisać Imię Nazwisko kupującego, imię kota. Zależy nam na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będziemy mieli wątpliwości  – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłaconą zaliczkę. Zaliczka podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie dopiero po znalezieniu dla niego nowej Rodziny.  Z zaliczki potrącamy poniesione koszty np. zleconych badań, kastracji, paszportu oraz za utrzymanie kociaka 10,00zł za każdy dzień od ustalonego wcześniej terminu odbioru kociaka z hodowli. Bardzo proszę o przemyślenie decyzji.

MIOT D Jennifer World

Kocięta MIOT D

ODBIÓR KOCIAKA

  • Na każde spotkanie dla jednej Rodziny przeznaczamy od 1 do 2 godzin. Z naszego  doświadczenia wiemy, że jest to wystarczający czas, żeby poruszyć najważniejsze kwestie. Dobrze mieć ze sobą  przygotowaną listę z pytaniami.
  • Proszę wszystkich o punktualne przybycie. Oczywiście rozumiemy wszelakie okoliczności losowe. W takich wypadkach prosimy po prostu o telefon. Dlaczego? przykład: sobota  dwie Rodziny umówione po odbiór kociaków. Trzecia Rodzina bardzo prosi by ją gdzieś ″wcisnąć″ umawiam się, że zadzwonię.  Pierwsza przed czasem blisko godzinnym, zbieramy koty zmykamy w mojej sypialni i sypialni syna. Tu zapewne nasunie się Wam pytanie poco? otóż mamy kociaki w różnym wieku, np. jeszcze nie szczepione. poza tym przy odbiorze  lepiej skupić się na tym jednym wymarzonym kotku. Kocie dziecko pojechało, biegiem bo inaczej tego nazwać nie mogę, myję podłogę po gościach, wypuszczamy maluchy, kroję im mięso, nie zdążyłam tego  zrobić wcześniej, kociaki nie mogą się go doczekać, sprzątam kuwety. Mam jeszcze chwilkę  na przygotowanie się na przyjęcie kolejnej Rodziny umówionej na 13.00. Szybka kawa i czekam mija godzina i kolejna godzina i kolejna. Dzwoni telefon ale to nie umówieni po odbiór koteczki  lecz Państwo którzy koniecznie chcieli zobaczyć kociaki. Tłumaczę, że niestety ale nie dojechała jeszcze Rodzina po kiciusię. Że umówimy się na inny termin bo za chwilkę to ja muszę zająć się kocikami  przyszła pora karmienia, a pojedzone kociaki chcą biegać, bawić się i  trzeba im to zapewnić. Po 16 telefon, Pani informuje mnie, że właśnie wjeżdżają do Krakowa ale chcą jeszcze dzieciom coś pokazać będą po 18.00.  Kiedy wychodzili od nas po 20.00 mąż zobaczył młodych ludzi stojących na klatce to trzecia Rodzina która nie mogła się doczekać. To był bardzo ciężki dzień nie tylko dla mnie lecz przede wszystkim dla kotów.

Do wszystkich zainteresowanych zakupem kota z naszej hodowli z naszego domu…

Hodowla to przede wszystkim nasz dom nasza enklawa,  nie super market czynny 24h, ani kawiarnia gdzie przy kawie można pobawić się kotkiem. Koty są członkami rodziny nie są zamykane w klatkach, biegają po całym mieszkaniu.  Są w różnym wieku po szczepieniu lub przed… a my mamy różne obowiązki nie tylko związane z ragdollami.

Co będzie potrzebne do zabrania kociaka:

  • Transporterek – podkreślę czysty transporter. Zdarzyło się kilka razy, że przyjeżdżają Rodziny z pożyczonym transporterem lub po innym pupilu ale czy on musi być brudny czy chcielibyście jechać w ubłoconym, obskurnym, śmierdzącym  samochodzie NIE to dlaczego kot ma tak podróżować? w jednym transporterze znalazłam jeszcze stare psie  jedzenie.
  • Duży koc (poszwa) który okryje cały transporter. Można też dla wygody kupić ocieplacz na transporter zapraszam do zakładki zakupy linki ». Zapytacie Państwo poco? w naszym domu jest ciepło ok. 24º C. Zimą dla zestresowanego kociaka różnica temperatur może być groźna. Przypomnę prawdziwy ragdoll niema podszerstka.
  • Torba na wyprawkę 🙂

Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić czy nie macie alergii na koty zapraszam na Wystawy Kotów Rasowych. Jest wiele światowych organizacji zajmujących się zjednoczeniem miłośników kotów  FIFe, CFA, GCCF, TICA, WCFFIFe (Federation Internationale Feline) to największa międzynarodowa federacja felinologiczna, pod jej patronatem działają stowarzyszenia hodowców nie tylko z Europy, ale i z Azji oraz Ameryki Południowej. Reprezentantem tej organizacji w Polsce jest Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia”. Pod patronatem „Felis Polonia” FPL odbywa się w Polsce około 40 międzynarodowych wystaw kotów rasowych rocznie.  Terminy wystaw oraz ich miejsce organizacji do której należy nasza hodowla znajdują się w zakładce Wystawy » Proponuję jednak zrobić  punktowe testy skórne lub oznaczyć we krwi stężenie swoistych IgE. Testy są wspólne dla wszystkich ras i płci kotów, bo wszystkie koty produkują te same substancje uczulające, tylko w różnych ilościach i proporcjach.

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home WAŻNE INFORMACJE / IMPORTANT INFORMATION Do zainteresowanych zakupem kota:
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL