Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

ADOPCJA PŁATNA

 

PL*Jennifer World DEX

niestety przez pandemię chłopczyk nie może polecieć do nowego domku na Filipinach dlatego jest znowu wolny. Nowe zdjęcia kocurka już wkrótce.

 

W S P A N I A Ł Y 100% C H A R A K T E R  R A G D O L L A na pewno sprawdzi się jako koci terapeuta.  

Z takimi predyspozycjami kot z naszej hodowli kosztuje powyżej 3 500,00zł. Niestety DEXIKOWI zatkał się kanalik łzowy dlatego proponujemy go Państwu w mocno obniżonej cenie.

Rodzice / parents

INTERNATIONAL CHAMPION  BESSI  Jennifer World*PL (IC14, CH14). To prawdziwa bogini jest ucieleśnieniem najlepszych cech ragdolla. Zachwyca pięknym kształtem i chabrowym kolorem oczu, doskonała w typie, o harmonijnej budowie ciała, z cudownym w dotyku futerkiem. Jej charakter jest równie doskonały jak jej wygląd.  BESSI ma wspaniały rodowód oparty na starych Nowozelandzkich liniach KIWIMAGIC, Australijskich KAIWARA, Amerykańskich RAGNAROK’S ta ostatnia znajduje się w Mira Loma w południowej Kalifornii. Hodowlą tych niezwykłych kotów zajmują się od 1977r.

&                    

SUPREME CHAMPION ROLAND Jennifer World*PL (SC17, GIC17, IC17, CH17). Ma niezwykle piękne, ciemne niebieskie oczy i charakter o jakim marzyłam. ROLAND jest pierwszym kocurem blue bicolour tabby z najwyższym rangą tytułem wystawowym SC, umaszczenie bicolour zostało  uznane przez FIFe w 1992 roku.

Fotogaleria  –  informacje »


Copyright  © by Jennifer World*PL

Home ADOPCJA PŁATNA
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL