Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Ragdolle to znakomici towarzysze podróży

 

nawet tych bardzo dalekich. Niezależnie od środku transportu jaki wybierzemy, wiemy to z doświadczenia, nasze koty podróżują z nami nie tylko na Cat Show. Wyjeżdżając korzystamy zarówno z komunikacji miejskiej, PKP, PKS, BUS. Kiedy zatrzymujemy się w hotelu, nie widać u nich stresu związanego ze zmianą miejsca, śmiało możemy powiedzieć że dla ragdolla najważniejszy jest jego człowiek.

 Po 24 godzinach podroży na FIFe WWS WORLD CAT SHOW 2019 Freiburg trochę odpoczynku i trzeba zapolować. Tak się bawi kotka w wieku ponad 7 lat.

Wyruszyłam  z domu z moimi kotełkami  24.10.19  w godz. popołudniowych. Ponad 24 godziny podróży, oczywiście z przygodami nie mogło być inaczej. Najpierw taxi nie było, później Kraków zakorkowany na dworzec dojechałam na 1 minutę przed odjazdem pociągu. Patryk czekał przed dworcem zabrał z taxi transporterki, a ja zostałam z najcięższym bagażem 🙂 ogromne podziękowania dla Krakowian którzy poproszeni pomogli mi wyjechać schodami ruchomymi na peron. W domu tym czasem mąż odbierał poród 🙂 wszystko na raz. Patryk nie jechał na wystawę tylko pomógł mi wsiąść do pociągu. W Warszawie znów taxi i dojazd na miejsce zbiórki. O panu taksówkarzu można byłoby napisać ho ho ale na pewno że uprzejmy. Za to kierowcy autokarów mega życzliwi 🙂 World Cat Show to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie dla światowego środowiska felinologicznego, entuzjastów kocich ras i miłośników zwierząt. Światowa Wystawa to  nie tylko nadawanie tytułów międzynarodowych Championów kotom i ich właścicielom, to również doskonała okazja do spotkań, wymiany doświadczeń, pozyskiwania kontaktów oraz edukacji świadomego i odpowiedzialnego hodowania zwierząt. WWS FIFe to zupełnie innej rangi wydarzenie niż co roczna Światowa Wystawa Kotów np. WCF odbywająca się co roku w Polsce. Rożnice są ogromne choćby w ilościach zgłoszonych kotów. Relacja z WWŚ 2019 »


 

 

Filmik nakręcony w dniach 12.10.19 w apartamencie w Białymstoku. Rozrabiające koty to XIMENA, EDUARDO, ANASTAZJA.


 

Filmik nakręcony w dniach 12.10.19 w apartamencie w Białymstoku. Rozrabiające koty to XIMENA, EDUARDO, ANASTAZJA.


Hotel w Łodzi 2016r.

IC ANASTAZJA Jennifer World*PL

ROLAND Jennifer World*PL

GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL

 05-06.10.13r.  BESSI w wieku 4 miesięcy, po raz pierwszy nocowała poza domem, niczego się nie bała. Z zadartym ogonkiem zwiedzała zakamarki

Nocleg mieliśmy w nowo otwartym Gospodarstwie Agroturystycznym A-Prim, na terenie pięknego Ośrodka Jeździeckiego, który położony jest w malowniczej miejscowości Grojec oddalonej o jedyne 8 km od miasta Oświęcim. Pensjonat oferuje zakwaterowanie w luksusowych pokojach o podwyższonym standardzie. Wyposażenie pokoi: dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi, telewizja satelitarna, klimatyzacja, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon lub taras, całodobowy monitoring. Do dyspozycji jest stylowy salon z kominkiem, biblioteczka oraz jadalnia. Wyznaczone miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. Gospodarstwo usytuowane jest na 4 ha działce z wydzielonymi pastwiskami dla koni.

A-Prim to fajne miejsce na relaks.

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

 

Home Fotogaleria Ragdolle to znakomici towarzysze podróży
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL