Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

INTERNATIONAL CAT SHOW Hradec Králové, Hotel Černigov.

 

Żeby stawić się na cat show, wyjechałyśmy już w piątek popołudniu. Pierwszy nocleg miałyśmy w Rybniku skąd o czwartej rano zabrał nas Paweł Kuś hodowca kotów birmańskich *PL Silesian Gold. Po blisko 5 godzinach dotarliśmy na miejsce. Paweł GRATULACJE dla twoich cudownych kotek, dziękuje Ci za towarzystwo spędziliśmy ze sobą tyle godzin!. Tym razem spotkaliśmy fajnych hodowców których serdecznie pozdrawiam.

09.04.16r. siostry K skończyły 10 miesięcy. KONSTANCJĘ pokazałam po raz pierwszy, była już na wystawie w Poznaniu ale  niestety wtedy musiałm zgłosić jej absencję, ponieważ pokaleczyła się  wycierając o ostre pręty klatki.  Mr. Vladimir Isakov z Białorusi przy porównaniu kierując słowa do publiczności i hodowców podkreślał, że KOSTKA ma fantastyczne pućki (policzki) i brodę, teksturę futra, piękne oko i  ragdollowy zwis.   Karta oceny jest usiana serduszkami :)  W niedzielę siostry oceniane były równocześnie dziękuję Mr. Markowi Chadajowi z Polski, że dał mi chwilkę żebym mogła  posłuchać opinii o drugiej kotce. Jemu również bardzo podobała się nasza silowa bicolorka. Na pewno mam pokazywać ją na wystawach, tylko musimy wyciszyć jej ruje które spowodowały, że kotka dużo straciła na wadze. Otrzymała 2 x Ex1, CAC co oznacza, że jeden certyfikat brakuje jej do tytułu CHAMPION.

KLEMENTYNA zarówno od Mrs. Olgi Komissarovej  z Estonii & Mrs.Tomoko Vlach z Jokohama mieszkającej w Austrii, arbiter  WCF, TICA, FIFe otrzymała Ex1, CAC co oznacza, że i jej tylko jeden certyfikat brakuje jej do tytułu CHAMPION.

CH CHAMPION Tytuł Mistrz –  kot musi uzyskać trzy certyfikaty CAC od trzech różnych sędziów na międzynarodowych lub krajowych wystawach organizowanych pod patronatem FIFe. W tym samym kraju można uzyskać wszystkie trzy certyfikaty CAC.

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home INTERNATIONAL CAT SHOW Hradec Králové, Hotel Černigov.
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL