Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

KLARA Jennifer World*PL

 

Urodzona 09.06.2015r.
Umaszczenie
blue bicolour
RAG a 03
Rodzice / parents

IC BESSI Jennifer World*PL  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

Zachwyca wszystkich swoim pięknem, a zwłaszcza bardzo ujmującym spojrzeniem i przesłodką buźką. Idealne V z pięknie rozłożonym kolorem. Szkoda że nie mogę jej zostawić. Koteczka uwielbiająca towarzystwo człowieka.

Wiadomość: Dzień dobry,
pozdrowienia od kociej rodziny z ul. Sobieskiego. Klarunia rośnie jakby drożdże jadła!!!  Nabieramy bardzo ładnych barw (czego zdjęcia nie bardzo oddają). Co dzień odkrywamy coś nowego, wczoraj, po gruntownym zbadaniu laptopa, napisaliśmy kilka stron. Klarunia skojarzyła , że naciśnięcie łapką na klawiaturę powoduje zmianę na ekranie – coś się rusza. I napisała 9 stron (sama – pod moją chwilową nieobecność). Mam nadzieję, że nie odkryje funkcji kasowania.  Jemy, jemy i jeszcze raz jemy… Trochę strach, że się zapasie. W końcu tygodnia spróbujemy czeka nas hard core – obcinanie pazurków. Apteczka (dla nas, nie dla Klary) już przygotowana… Odezwiemy się po tej operacji. Raz jeszcze pozdrawiamy Panią i Pani ludzką i kocią rodzinę
Klara, Alina, Anna i Jerzy P.
KLARA do ukończenia 15 miesięcy.

Szorstkie buziaki… Mięciutki cień od mojej twarzy zaczyna dzień. Szorstkie buziaki… zbudzi mnie jutro mój mały budzik spowity w futro.

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL