Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

16.08.2014r.

 

BESSI OSTRAVA

 byłam z koteczką BESSI na kolejnym Cat Show tym razem zorganizowanym przez F é d é r a t i o n    I n t e r n a t i o n a l e   F é l i n e Český svaz chovatelů – Sdružení chovatelů koček Základní organizace 1. Slezská kočičí Ostrava w  O S T R A V Ě Výstaviště Černá Louka, pavilon A 

Jak zwykle maleńka spisała się wspaniale zdobywając  ostatni certyfikat do tytułu

Międzynarodowy Mistrz IC INTERNATIONAL CHAMPION

 nasz wyjazd nie był tylko wystawienniczy, ale również  relaksacyjny żeby choć tak na trochę oderwać się od obowiązków domowych i pobycia sam na sam z moją koteczką.

“Nie jest sztuką by kochać koty.
Sztuką jest…. by one pokochały nas”
a co najważniejsze by one same były szczęśliwe!

 

BUGATTI Jennifer World*PL Kocurek uzyskał kolejny certyfikat do tytułu PREMIOR i już  tylko jeden dzieli go od tego tytułu. PR PREMIOR kot musi uzyskać trzy certyfikaty CAP od trzech różnych sędziów na  międzynarodowych lub krajowych wystawach organizowanych pod patronatem FIFe. W tym samym kraju można uzyskać wszystkie trzy certyfikaty CAP. Aby otrzymać certyfikat CAP kot musi uzyskać ocenę doskonałą EX1.

zdjęcia wykonane przez KokeShi Devon Rex

 

Bardzo dziękuję jego RODZINIE za piękne przygotowanie kocurka, przy takich okazjach najlepiej zaobserwować wspólne relacje, BOGUSIU ty jesteś traktowany i rozpieszczany jak maleńki długo wyczekiwany synek i braciszek.

Miro, dziękuję  Ci również za to że mogłam sama podejść z BUGATTIM do oceny sędziowskiej.  Chciałam nie tylko zobaczyć jak kocurek się  zachowa ale i posłuchać opinii o nim.

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

 

Home 16.08.2014r.
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL