Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii PAOLA Jennifer World*PL nowym CHAPION FIFe
formats

PAOLA Jennifer World*PL nowym CHAPION FIFe

Published on 13 września 2020, by in Bez kategorii.
119422115_2712043732343805_7689906924372630049_n

PAOLA Jennifer World*PL nowym CHAPION FIFe 2020

12.09.2020 na  pierwszym Polskim International Cat Show w czasie pandemii  Warszawa FIFe/FPL nasza wychowanka córka SUPREME CHAMPION ROLANDA Jennifer World*PL & INTERNATIONAL CHAMPION BESSI  Jennifer World*PL zdobyła ostatni certyfikat do tytułu CHAMPION w drugim dniu wystawy otrzymała ocenę doskonałą i certyfikat do kolejnego już tytułu INTERNATIONAL CHAMPION.

Przy tej okazji pokrochmalimy się jeszcze, że PL*Jennifer World XERXES tata miotu G, I, L syn SUPREME CHAMPION ALEKSANDRY Jennifer World*PL & SUPREME CHAMPION ROLANDA Jennifer World*PL dwa tygodnie wcześniej na Czeskim International Cat Show w Ostrawie FIFe  otrzymał 2 certyfikaty do tytułu CHAMPION.

Bardzo się cieszę sukcesami moich kocich wychowanków.

Gratuluję Właścicielom.

 

“Wszystkie tytuły zdobywane przez koty na wystawach świadczą o ich wysokiej wartości eksterierowej i w przypadku niektórych omawianych tytułów – także genetycznej. Planowa polityka hodowlana uwzględniać musi wystawy jako ważny element konfrontacji zarówno przed ekspertami, jak i innymi hodowcami. Pośrednio tytuły przodków przekładają się często na wartość eksterierową potomka, ale pamiętajmy, że hodowla jest jak hazard i gdyby skrzyżowanie dwu championów dawało gwarancję wyhodowania kolejnego championa, wówczas stałaby się ona po prostu nudna…..”

Źródło: Wojciech – Albert Kurkowski, KOT, Nr 6.

7 komentarzy

  1. Katarzyna Sieradzka

    Ogromne gratulacje

  2. Edyta

    Jaka piękna koteczka mażę o takiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL