Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Przede mną wielkie wyzwanie czyli FIFe World Cat Show 2019 Freiburg.
formats

Przede mną wielkie wyzwanie czyli FIFe World Cat Show 2019 Freiburg.

2019

26.-27.10.2019 Fife World Cat Show 2019 Freiburg Breisgau/Germany

Breisgau/Germany 26.-27.10.2019. Ruszam z domu z moimi kotełkami  24.10.19  w godz. popołudniowych. Ponad 22 godziny podróży World Cat Show to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie dla światowego środowiska felinologicznego, entuzjastów kocich ras i miłośników zwierząt. Światowa Wystawa to  nie tylko nadawanie tytułów międzynarodowych Championów kotom i ich właścicielom, to również doskonała okazja do spotkań, wymiany doświadczeń, pozyskiwania kontaktów oraz edukacji świadomego i odpowiedzialnego hodowania zwierząt.

Czuję się ogromnie wyróżniona z pośród Hodowców zrzeszonych w FPL  Felis Polonia ponieważ sfinansowała przejazdu z Polski do Niemiec (i z powrotem) wraz z przejazdami pomiędzy hotelem a halą wystawową organizacja dokonała też rezerwacji hotelu jedyne koszty jakie ponoszę to opłata noclegu i wpisowe za koty.

Światówka FIFe to zupełnie innej rangi wydarzenie niż co roczna Światowa Wystawa Kotów np. WCF odbywająca się co roku w Polsce. Rożnicę są ogromne choćby w ilościach zgłoszonych kotów.

W dniach 24, 25, 26, 27, 28  może być ze mną utrudniony kontakt proszę pisać mail lub dzwonić w godzinach popołudniowych.

4 komentarze

  1. Sebastian

    Trzymamy kciuki

  2. Daria

    Trzymamy mocno kciuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL