Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Prawie 7 godzin w podróży do Czeskiego (Plzen) Pilzna
formats

Prawie 7 godzin w podróży do Czeskiego (Plzen) Pilzna

Published on 29 lipca 2018, by in Bez kategorii.

38149422_2253446308061808_981021159480885248_o.jpgw pięknym hotelu Congress Center Parkhotel w dniach 28-29.07.2018 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych zorganizowana przez SO CHK Praha 4 . Nasz team składał się z 3 koteczek ELEKTRY, ELWIRKI, GIENI i mnie. Dzielnie wspierał nas też Pan Kamil który w ostatnim czasie wozi mnie na daleko odbywające się Cat Show.
28.07.18 wyniki:
Sędzia Mrs. Helene Reiter DE – ELWIRKA Jennifer World*PL Ex1 CACIB, tytuł  INTERNATIONAL CHAMPION,  zwyciężyła w bardzo licznej stawce 1/6 koty EXO egzotyk, PER pers, RAG ragdollki w tym siostrę, SBI święty birmański i otrzymała NOM for Best in Show.
Sędzia Mrs. Helene Reiter DE – ELEKTRA Jennifer World*PL Ex1 CACIB, tytuł INTERNATIONAL CHAMPION.
Sędzia Mrs. Dorte Kaae DK – GINA Jennifer World*PL Ex1 CACIB czyli certyfikat do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION.
29.07.18 wyniki:
Sędzia Mrs. Dorte Kaae DK – ELWIRKA Jennifer World*PL Ex1 CAGCIB  czyli pierwszy certyfikat do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION zwyciężyła  konkurencję 1/5 siostrę oceniała inna sędzina i znalazła się w finale wystawy czyli Best in Show.
Sędzia Mrs. Laura Burani IT – ELEKTRA Jennifer World*PL Ex1 CAGCIB do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.
Sędzia Mrs. Laura Burani IT – GINA Jennifer World*PL Ex1 CACIB czyli drugi certyfikat do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION.

Na tej wystawie nie obyło się bez wpadek ze strony organizatorów. Odczułam to osobiście kiedy do BISu zabrano konkurentkę, a ja sama prosiłam się stewardów o wyniesienie ELWIRKI. Żeby było jasne i czytelne brałam udział w ponad 100 Międzynarodowych Wystawach Kotów Rasowych zarówno w Polsce jak za granicą nie jednego kraju. Moje koty były nominowane do BIS ponad połowę z tego, wygrywały BIS, wiem jak powinien być zorganizowany panel Best in Show.  Największym błędem organizatorów było pozwolenie wystawcom samodzielne  wybranie stewarda.  Ja tego nie zrobiłam bo uważam, że od tego jest szef stewardów. Takie praktyki prowadzą do spekulacji. 

Tagi:

9 komentarzy

 1. Mila

  Velká gratulace.

 2. Barbara

  Pani Ewo, jestem pod wrażeniem twoich kotów futro każda inne ale cudne w dotyku, koty w normalnym rozwoju nie faszerowane. Nie spodziewałam się że w polsce sa tacy hodowcy. Masz kota na punkcie kota

 3. Beata

  Så flot ? stort tillykke

 4. Monika

  Gratulacje.

 5. KAROLINA

  🙂 gratulacje.

 6. Justyna

  Pięknie 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL