Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii BYE BYE my kitties
formats

BYE BYE my kitties

Published on 14 marca 2018, by in Bez kategorii.
ragdoll blue colourpoint

GANDALF Jennifer World*PL

Kociaki z miotu G2  rozjeżdżają się do nowych domów. Pierwszy wyjechał GORDON kilka dni później  GANDALF kocurki bardzo pokochały nowych opiekunów i wydają  się być baaardzo szczęśliwe 🙂 Z całego serca dziękujemy za wiele ciepłych słów. Dziś opuścił nas    GUNNAR, SMS od Rodziny: Gunnar nieprawdopodobnie dla mnie łatwo odnajduje się od samego początku w nowym miejscu. Bez problemu opanował topografię całego 70 – metrowego mieszkania. Jak jest głodny, idzie do kuchni i nie ma kłopotu z odnalezieniem miseczek. Je dużo! Mięsko surowe od Pani kończył dziś na śniadanie! Z lokalizacją swojej kuwetki w łazience też nie ma najmniejszego kłopotu. Rano była pierwsza kupa; Gunnar kopie dołki aż milo! Jest śmiały, odważny, z nami mam wrażenie JUŻ z socjalizowany. To bardzo mądry i dumny kot! Takie mam wrażenie. Kot przez duże K!!! Jednocześnie czuły, wrażliwy, delikatny, bardzo przytulaśny, stale przy nas blisko. Spal oczywiście w sypialni z nami. Wafelek jest mniej natarczywy,dziś więcej przygląda się Gunnarowi, ale myślę, że potrzeba jeszcze kilka dni, aby można było zostawić koty same wyłącznie w swoim towarzystwie. Teraz Gunio śpi po obiadku na łóżku w sypialni wtulony między mnie i męża. Jest niesamowity! Zwolniła się rezerwacja na GIZELKĘ naszą zwariowaną rozbrykaną cudownego charakteru kotusię.

4 komentarze

 1. KA

  U nas istne szaleństwo! Cała rodzina jest zakochana w Gandalfie vel Jogim. Cudny i dobrze wychowany kotek! Dziękujemy 😉

 2. admin

  🙂 🙂 🙂 Pomimo smutku rozstania rozpiera mnie ogromna radość i duma, że GANDALFEK jest tak odważny i pełny miłości dla swoich nowych dwunożnych 🙂 🙂 🙂 🙂

 3. Dagmara z rodzinką

  A my jeszcze raz chcemy z calego serca podziękowac Pani Ewie za GUNNARA oraz Pani rady i pilotowanie nas w czasie praktycznie dwoch dni naszej podrozy z kociakiem do nowego domu! Wyprawka, a szczegolnie mięsko oraz kocyki bardzo się przydaly! Będę kazdemu polecac Pani hodowlę, bo drugiej takiej po prostu nie ma!!! Gunnar jest inteligentnym i naprawdę dumnym, znającym swoją wartosc kotem. Zostal doskonale przygotowany do opuszczenia swego domu rodzinnego, z adaptacją nie ma zadnych problemow. Jak się wreszcie porządnie wyspi :-), przeslemy zdjęcia!

  • admin

   Bardzo dziękuje 🙂 za cudowne wieści o kocurku. Dla nas najważniejsze jest by kocięta były szczęśliwe, bo tylko wtedy ma sens prowadzenie hodowli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL