Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Jestem bardzo wdzięczna za każde zdjęcie za każdą wiadomość
formats

Jestem bardzo wdzięczna za każde zdjęcie za każdą wiadomość

Published on 24 grudnia 2017, by in Bez kategorii.

o kociakach które wychowaliśmy.  To za pośrednictwem nadesłanych zdjęć możemy śledzić ich rozwój oraz szczęśliwe życie. Z ogromną radością wzbogaciliśmy kolejne galerie foto. Jedna z nadesłanych wiadomości:
Pani Ewo,
w tym roku powtarzamy wszyscy, ja, mąż, córka (lat 8), że największym prezentem jaki dostaliśmy są Yoda, Yoko i Dalusia. Ten rok był dla nas niezwykły! Decyzja w sercu moim zapadła, tylko jaki kot? Każdy przyszły właściciel się nad tym zastanawia. Nie chciałam kota, który będzie tęsknił, ponieważ nie ma nas w domu min. 8h. Ale przecież kot, to kot, myślałam, zatem niech będą dwa, zajmą się sobą, jak nas nie ma. Mówiłam Pani, że chcemy mitted-blue. Dzieci się rodziły. Pani powiedziała „Coście się na mitted tak uparli?”. I miła Pani rację. Nadszedł ten miot, dwa kociaki. Mitted-blue-tabby Yoda i colourpoint- blue Yoko. Wiedziałam, już wiedziałam, że to te moje. Wyczekane i ukochane. I powiedziałam Pani, że mogą być nawet w ciapki, ale to są te moje koty. Odbierając je od Pani w lipcu tego roku, zrozumiałam, jak bardzo kocha Pani swoje koty. Zawsze w rozmowach mówi Pani o nich „dzieci”. Łzy popłynęły, Pani łzy, że Dzieci idą, moje, widząc Pani miłość. Pokochaliśmy je mocno. Mocno i świadomie. Świadomi tego, że ich koci świat, nie powinien zamykać się tylko na nich samych. „Przydał by się ktoś trzeci, Ktoś do kochania” I tu stała się Dalusia. Nasz najukochańszy rozbójnik! Seal-colourpoint’ka najmiłośniejsza! Rozwaliła nas na łopatki.
Jest Pani naszym Święty Mikołajem.
Dziękuję,
Mama Yody, Yoko i Dalusi

Kocięta Jennifer World*PL: TYCJAN RAG a 21, SAFIE RAG a 04, GERARDO RAG a 04, DEBORA RAG a 03 21 ELIZABETH RAG n 03, UMA RAG b 03,

HELEN CHAN RAG n, DALIA RAG n, YODA RAG a o4 21, YOKO RAG a, TEODOR RAG n 21.

2 komentarze

  1. Irena

    Wszystkie piękne.

  2. Kaja

    Cudowne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL