Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii CACS, NOM BIS i to w jaki sposób…
formats

CACS, NOM BIS i to w jaki sposób…

Published on 25 czerwca 2017, by in Bez kategorii.

Dziś (25.06.2017-niedziela) ocena ROLANDA mnie powaliła ”dosłownie” Sędzina głaskała, podnosiła znowu głaskała, całowala kocurka wszystko jej się w nim podobało. Bez problemu otrzymał pierwszy certyfikat do najwyższego tytułu SUPREME CHAMPION. Do porównywania z moim serduszkiem stanął kocur o takim samym umieszczeniu oraz kocur perski który wczoraj wygrał BOBA 1 czyli wygrał całą wystawę, w Bratysławie wygrał z ROLANDEM przez wskazanie sędziego arbitra. Sędzina kazała mi ponieść ROLANDA ogłaszając obserwatorom, że to jest najpiękniejszy kocur i wręczyła nam Nominacje do Best in Show.  Best in Show  przegraliśmy tylko jednym głosem.

W sobotę (24.06.2017r) nasze serduszko  uzyskał ostatni 6 certyfikat do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FlFe. Kocurek  dorównuje  tytułem  ojcu mamy nadzieję że dorówna dziadkowi i pra dziadkom EC FANCYRAGS Lord Bentley, EC FIN*SHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE. EC to skrót od EUROPA CHAMPION, 26 – 31.05.2008 na Generalnym Zebraniu FIFe (Hotel Bellevue, Stary Smokowiec, Słowacja)  z dniem 01.01.2009r. przemianowano tytuł EC EUROPA CHAMPION, EP EUROPEJSKI PREMIOR na SC SUPREME CHAMPION, SP SUPREME PREMIOR. Koty, które uzyskały tytuł EC, EP do końca roku 2008,  mają tytuł niezmieniony, natomiast te, które zakończyły zbieranie certyfikatów na tytuł po 01.01.2009r., automatycznie mają nadany tytuł SC, SP. SGC Ritzyrags Sir Winston, SGC Catastrophe Errol Flynn of Pitterpaws, SGC Ritzyrags Blue Danube, QGC Dandenong Kazito San of Chatandolls, SGC Dandenong Elizabeth Taylor, SGC Ragnarok’s Elvis of Chatandolls. Quadruple Grand Champion oraz Supreme Grand Champion to najwyższe tytuły wystawowe organizacji TICA.

Wystawa odbyła się na terenie Exhibition Centre Brno w czasie Targów sprzętu dla hodowców i sprzętu jeździeckiego PROPET który jest największym specjalistycznym targiem kontraktacji i sprzedaży w Czechach i jednym z najważniejszych wystaw branżowych w Europie Środkowej. Zwykła część wystawy to była wystawa psów wszystkich ras INTERCANIS, Międzynarodowy Konkurs Pasterski INTERCANIS AGILITY (wystawa królików) oraz International Cat Show INTERFELIS

3 komentarze

  1. Maria

    Gratulacje!!!

  2. Daria

    Piękny kocur. Zdjęcia nieoddaną jego urody.

  3. Anna Prus

    Piękny kot, gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL