Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Ostatnie cudowne ragdolle JENNIFER na pokładzie…
formats

Ostatnie cudowne ragdolle JENNIFER na pokładzie…

Published on 9 sierpnia 2019, by in Bez kategorii.

Z dumą piszę, iż rodzice kociąt posiadają zaszczytne najwyższe kocie tytuły w największej na Świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline FIFe. W swoich rodowodach posiadają przodków z wiodących hodowli amerykańskich, kanadyjskich i europejskich – najlepszych na świecie, tak więc i kocięta będą miały wspaniały rodowód będący gwarancją ich cech charakteru i nietuzinkowego pochodzenia.

 DSC0746.jpgMamą MIOTU ″A3″  jest CHAMPION (CH13) JENNIFER  Snowy Planet*PL DISTINGUISHED MERIT Pierwsza Polska kotka rasy ragdoll z tytułem Zasłużony dla Rasy. Bedzie wiodła mamy nadzieję szczęśliwe, zdrowe, długie  życie u naszego boku. Ojcem został nasz dzieciorób który jak zwykle choć się nie starał to się postarał o sporo dzieci 🙂  SUPREMA CHAMPION (SC17, GIC17, IC17, CH17) ROLAND Jennifer World*PL Pierwszy kocur blue bicolour tabby z najwyższym rangą tytułem wystawowym SC, umaszczenie bicolour zostało  uznane przez FIFe w 1992 roku.

 TO  SĄ OSTATNIE DZIECI JENNIFR  PRZECHODZI ONA NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ

Więcej informacji  / more informations »

Ponieważ pytacie Państwo czy zamykamy hodowle i nie będziemy mieli już kociąt INFORMUJĘ!!!
będą kocięta od innych kocich mam. To tylko nasza pierwsza ragdollka JENNIFER od której pochodzi nasz przydomek hodowlany ″Jennifer World″ bo my i nasz dom to jej cały świat przechodzi na emeryturę. Jej geny będą przekazywane dalej w każdym urodzonym u nas kocim dziecku.

Tagi:

5 komentarzy

 1. Monika

  Dzień dobry, czy w związku z powyższym nie będą mieli Państwo w przyszłości kociąt?

  • admin

   Witam,
   będą kocięta od innych kocich mam. To tylko nasza pierwsza ragdollka JENNIFER (nazwaliśmy hodowlę właśnie od niej przecież my i nasz dom to jej cały świat) przechodzi na emeryturę. Jej geny będą przekazywane dalej w każdym urodzonym u nas kocim dziecku. Pozdrawiam ES

 2. K Czyżyk

  Kiciu masz szczęście, że trafiłaś do hodowli pani Ewy.

 3. Edyta

  kochane maluszki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL