Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii 4 NOM BIS, tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.
formats

4 NOM BIS, tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.

Podczas tego weekendu 15-16.10.2016 nasza kocia drużyna prężyła się dumnie na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Bańskiej Bystricy Słowacja. Team składał się: IC KLEMENTYNY, SELENY  naszej debiutantki która 15.10 skończyła 4 miesiące  oraz  kawalera ROLANDA wszystkie koty z przydomkiem Jennifer World*PL.

Cudowny szczęśliwy weekend,  KLEMENTYNA  Jennifer World*PL 2 x Ex 1 CAGCIB  i od niedzieli nosi tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Kocurek ROLAND pokonując birmańską konkurencje dwukrotne został Nominated for Best in Show Wystawy. Szafirooka SELENA również czarowała oceniających ją sędziów  otrzymując 2 x Ex 1, 2 x Nominated for Best in Show Wystawy. Bardzo jesteśmy dumni z tego faktu. Zapraszam do obejrzenia fotogalerii »

banska-bystrzyca

Za ogromną pomoc bardzo dziękuję właścicielom Hodowli Kotów Brytyjskich White&Lilac*Pl.  Dziękuję też za super spędzony czas nie tylko ten na wystawie ale i w drodze na i z niej, a było to sporo godzin 🙂 . Gratuluje sukcesów wystawowych nie byłoby ich gdyby nie Wasza wspólna pasja, zaangażowanie i praca. Z takiej kochającej się rodziny do której z pewnością należą Wasze koty poleciłabym każdemu zakup kociaczka.

2 komentarze

  1. Paulina

    Urok, wychowanie gratulacje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL