Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii 17-18.01.15r. ALEK, NASTEK i ja sprawdziłyśmy
formats

17-18.01.15r. ALEK, NASTEK i ja sprawdziłyśmy

Published on 18 stycznia 2015, by in Bez kategorii.

jak się podróżuje najnowszym nabytkiem PKP pendolino. Dziewczynki brały udział w International Cat Show zorganizowanym przez  STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW KOTÓW JEDYNKA w Centrum Kongresnastka wystawa warszawa 2015owo Wystawienniczym Hotelu Gromada w Warszawie,  ul. 17 Stycznia nr 32. GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL otrzymała kolejny certyfikat CACS do tytułu SUPREME CHAMPION Najwyższy Mistrz. Teraz koteczka będzie mieć przerwę na macierzyństwo, dziękuję właścicielom Ragdoll Breeder Teo-Cat PL  za jej podwózkę,  mamy nadzieję że randka naszej koteczki z cudnym EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ będzie udana. IC ANASTAZJA Jennifer World*PL uzyskała ocenę doskonałą Ex1 i kolejny certyfikat CAGCIB do tytułu  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. NASTECZKA  wracała z Cat Show sama, bardzo jej brakowało towarzystwa siostry. W domu długo w nocy  jeszcze jej szukała i nawoływała.

Dziewczyny wzięły też udział w sesji zdjęciowej.

GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL »  cudnie pozowała przed obiektywem, Pan Mariusz Hekselman Fotografie  był nią oczarowany. Kiedy wybierałam zdjęcia Pan Mariusz  napisał  mi że na 1000 zdjęć zrobionych takich z kotem patrzącym “gdzieś” jedno udaje się złapać takie w którym kot jest w kontakcie z widzem. Nasze dziewczyny nie mają z tym problemu one patrzą prosto w obiektyw.

IC ANASTAZJA Jennifer World*PL » też spisała się pięknie, ale wolała leżeć  i przyglądać się otoczeniu niż reagować na stukania i nawoływania. To bardzo dumna kotka mogę śmiało napisać  NASTKA zna swoją wartość.

Efekty sesji fotograficznej  można zobaczyć w ich zakładkach.

5 komentarzy

 1. Ela

  Trzymam kciuki za Aleksandrę, gratuluję wyników. Pozdrawiam Ela

 2. Krystyna

  🙂 pozdrawiam i gratuluje!

 3. Monika

  Gratulacje dla Pani i kotek!

 4. Brygida B.

  Moje gratulacje.

 5. Jean

  Proficiat Ewa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL