Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii HARRY Jennifer World*PL za kilka dni kończy 7 miesięcy.
formats

HARRY Jennifer World*PL za kilka dni kończy 7 miesięcy.

Published on 23 lipca 2015, by in Bez kategorii.

harry3.jpg

Nowe wieści od Rodziny:

Moje znajoma ze swoim synkiem, przyszła pomóc mi karmić jerzyki. Harry natychmiast zajął się dzieckiem. Głaskał małego Stasia po główce i przynosił mu w pysiu coraz to nowe, swoje zabawki. Staś był tym zachwycony!!!! Pani Ewuniu, Harry jest bardzo inteligentnym kotkiem. Dziękuję Pani bardzo za to kociątko uwielbiane przez wszystkich. Syn i synowa przychodzą w odwiedziny do Harrusia a nie do mnie :( Borys razem z Harrym chodzą na balkon polować na gołąbki.

Zapraszam do jego fotogalerii » Pani Zosiu, bardzo dziękuje latam w chmurach. HARRY zachowuje się tak jak jego mama IC BESSI, kiedy odwiedzają nas rodziny z malutkim człowieczkiem jest jak w transie. Biega obok nie spuszcza z dziecka wzroku. Ragdoll, to kot z bajki kot wręcz wymarzony dla dziecka…

8 komentarzy

 1. Dorota Gębska

  Jaki widok, cudowny kot. Gratulacje i dla Państwa za wychowanie i dla właściciela ze tego nie zaprzepaścił.

 2. Jeanine S

  Beautiful kitty.

 3. Mariusz

  Ragdolle pod tym względem są niesamowite !

 4. Wiesław K

  Oj są, a zwłaszcza te od Pani Ewy 🙂

 5. Małgorzata

  Ragdoll z dobrej hodowli, z dobrych linii będzie zachowywał się jak powinien czyli tak jak koty z tej hodowli. Ostatnio przyszła moda na koty nie dość że o zupełnie innym wyglądzie to jeszcze jego zachowanie jest na pewno nie ragdolla. Czasami denerwuję się, czasem śmiać mi się chce, a czasem bym chętnie powiedziała coś do słuchu, hodowcy który sprowadził byle co i innemu hodowcy dogaduje, a wręcz obraża. Że trzeba nowości wprowadzać, wiem że chcą sprawić mi czy innym przykrość. Zapominają oni że ragdoll to bardzo młoda rasa, do Polski został sprowadzony 2001 roku. Powinno się promować te linie gdzie kocich pokoleń jest najmniej, gdzie w rodowodzie niema domieszek innych ras. Mało tego bardzo dużo sprowadzonych kotów ma HCM lub inne paskudztwo. Od takich najmądrzejszych handlarzy trzeba trzymać się z daleka. Pozdrawiam Gośka.

 6. EWA

  Tak wychowane koty to marzenie,podziwiam.

 7. Klaudia

  Jak hodowca poświęci czas na wychowanie kociaków, to potem taki efekt. Gratulacje!

 8. K. Laskowska

  Ragdoll to taki opiekuńczy kptopies 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL