Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Andrzejkowy weekend 28-29-30.11.14r. spędziliśmy w Łodzi,
formats

Andrzejkowy weekend 28-29-30.11.14r. spędziliśmy w Łodzi,

Published on 30 listopada 2014, by in Bez kategorii.

oczywiście z naszymi kotkami. Tylko IC BESSI została z wiadomych względów w domu (za miesiąc zostanie mamą) pod opieką swojej mamy CH  JENNIFER i Patryka. nastka i ala ragdoll Przy okazji wzięliśmy udział w  V i VI International Cat Show zorganizowanym przez  Supreme Cat Club pod patronatem Felis Polonii i Federation Internationale Feline FIFe. Zgłoszono 349 kotów różnych ras i aż 39 ragdolli. GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  otrzymała 2 x Ex1 i dwa certyfikaty do najwyższego tytułu  SUPREME CHAMPION. Podczas Cat Show  w sekretariacie FPL   poprosiłam o sprawdzenie ilości kotek rasy ragdoll z tym  zaszczytnym tytułem w FIFe największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline. Dowiedziałam się, że jest ich zaledwie 20. Mam ogromną nadzieję że moje kotki będą następnymi. IC ANASTAZJA Jennifer World*PL 2 x Ex1 i dwa certyfikaty do tytułu Wielki Międzynarodowy Champion GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Jej córeczka której był to debiut wystawowy GINA Jennifer World*PL otrzymała 2 x Ex1. Kociaki  do ukończenia 10 miesiąca otrzymują tylko oceny z odpowiednią lokatą bez certyfikatu. Józiu gratulacje dla Ciebie i oczywiście dla Twojej kotusi, zachowywała się i prezentowała fantastycznie. Gienia zostaje z nami. To na razie małe stworzonko ma wspaniały charakter o jakim marzyliśmy, pod tym względem przebiła wszystkie nasze kotki.

Na pierwszym zdjęciu GIC ALEKSANDRA podczas oceny przez Mr. Sebastiana Pruchniaka (PL), na drugim  porównanie kotów o umaszczeniu RAG a 04 – GINA to ta najmniejsza (ma zaledwie 4 miesiące). Nasze blue mitted matka i córka bardzo podobały się Mrs. Marcie Ziemiańskiej (PL), która ich karty ocen okleiła serduszkami.

Wystawa  niestety nie powinna odbywać się  w starej hali Expo przy ul. Stefanowskiego 30, zapytacie dlaczego? ponieważ  był przeciąg i bardzo niska temperatura. Nam było zimno, a co dopiero kotom zamkniętym w klatkach.

12 komentarzy

 1. Sabine

  Wow, det skal du være stolt av!!

 2. Monika

  Wielkie brawa !!! gratulacje.

 3. Karolina

  Super gratulacje Ewusia

 4. Irena

  Piękne koty to co tu się dziwić. Powodzenia i gratulacje!

 5. Елена

  Восхищаюсь 🙂

 6. Kim J

  Well Deserved !

 7. E Stefaniszyn

  Dawno nie zaglądałam na wasza stronę. Super!!! gratulacje.

 8. Sacred Birman Breeder

  🙂

 9. Paola P.

  CHE BELLE CHE SIETE!!!

 10. Marcin

  Ależ one piękne 🙂

 11. Anne P

  Sweet smell of success.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL