Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii 16.08.2014r. BESSI uzyskała tytuł INTERNATIONAL CHAMPION
formats

16.08.2014r. BESSI uzyskała tytuł INTERNATIONAL CHAMPION

Published on 17 sierpnia 2014, by in Bez kategorii.

Kolejna Międzynarodowa Wystawa tym razem zorganizowana  przez Fédération    Internationale   Féline Český svaz chovatelů – Sdružení chovatelů koček Základní organizace 1. Slezská kočičí Ostrava w  O S T R A V Ě Výstaviště Černá Louka, pavilon A za nami.

BESSI Jennifer World*PL jak zawsze spisała się wspaniale i jest już Międzynarodowy Mistrz IC INTERNATIONAL CHAMPION wyjazd do Oastravy nie był tylko wystawienniczy, ale również  relaksacyjny żeby choć tak na trochę oderwać się od obowiązków domowych i pobycia sam na sam z moją koteczką.

Do Ostravy z Krosna przyjechał BUGATTI Jennifer World*PL brat BESSI. Chciałabym bardzo podziękować jego RODZINIE za perfekcyjne przygotowanie kocurka, przy takich okazjach najlepiej zaobserwować wspólne relacje, BOGUSIU ty jesteś traktowany i rozpieszczany jak maleńki długo wyczekiwany synek i braciszek. Dziękuję również za to, że mogłam sama podejść z BUGATTIM do oceny sędziowskiej. Kocurek uzyskał kolejny certyfikat do tytułu PREMIOR  i już  tylko jeden dzieli go od tego tytułu PR PREMIOR kot musi uzyskać trzy certyfikaty CAP od trzech różnych sędziów na  międzynarodowych lub krajowych wystawach organizowanych pod patronatem FIFe. W tym samym kraju można uzyskać wszystkie trzy certyfikaty CAP. Aby otrzymać certyfikat CAP kot musi uzyskać ocenę doskonałą EX1.

“Nie jest sztuką by kochać koty. Sztuką jest…. by one pokochały nas” a co najważniejsze by one same były szczęśliwe! zdjęcia wykonane przez KokeShi Devon Rex


11 komentarzy

 1. Józef

  Śledzę jej zakładkę podziwiam, kolejne gratulacje.

 2. Patrycja

  filigranowe cacuszko !!!!!

 3. Joanna

  Gratulacje dla pięknej koteczki!!!

 4. Karolina

  Śliczna koteczka, gratulacje.

 5. Ruth

  Beautiful cat, congratulations…

 6. Elena

  Ewa поздравляю! Я даже не удивлена – BESSI великолепная кошка!

 7. Gail

  She is perfect!!

 8. Sabine J

  beautiful profiles congratulations!!!

 9. Helen

  He’s so cute! Adelaide South Australia

 10. Natalia Kontny

  Gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL