Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Team Jennifer World*PL

 

zajechał na International Cat Show Praga. Na zdjęciach możecie Państwo zobaczyć ocieplacz na  transporter Pet Cargo Cabrio  uszyty przez pracownię Pareno*PL. Aplikację kota wykonała zaprzyjaźniona artystka.

Dołączyła do nas Barbara Newton hodowla Potop*DK dwa dni minęły nawet nie wiem kiedy, bolały nogi bo nie było krzeseł, bolał mnie brzuch od ciągłego śmiechu. Tak powinny wyglądać spotkania “kociarzy”. Żadnego obgadywania innych zazdrości 🙂 Basia opadła z sił przy porównaniu jej koteczki do certyfikatu. Kiedy przyszła kolej na porównanie kotek do NOM BIS mam nadzieję, że pięknie zaprezentowałam jej kotkę. Zdjęcia na FB »

GIC ELWIRKA Jennifer World*PL bardzo, bardzo podobała się oceniającym ją sędziom oboje nie mogli uwierzyć, że kotka ma dopiero 13 miesięcy i 20 dni a już w klasie 3. Zachwycali się okiem, kształtem głowy, rozstawem uszu, teksturą futra i albo przede wszystkim  kolorem futra. Jej wynik to 2 x Ex 1, CACS (certyfikaty do tytułu SUPREME CHAMPION) oraz  NOM for Best in Show. Oj cieszą takie opinie bardzo cieszą, ELWIRKA to kotka z naszym przydomkiem to nasza linia, inaczej wystawia się własne kocie dzieci emocje można porównać do zdawania matury przez rodzone dzieci. Trochę inaczej hodowcy podchodzą do kotów zakupionych od innego hodowcy. kociątko

Praga, tyle pięknych niesamowitych miejsc do zobaczenia, a tak niewiele czasu. Marzena Piątek Martello*PL, Kamil Ciaranek, Dawid Wasielewski dziękuję za towarzystwo nie tylko w czasie wycieczki po tym niezwykłym mieście.

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Team Jennifer World*PL
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL