YouTube RSS

2014 rok

aparat

 

Wystawy, podróże!

Połączyłam Cat Sow z tym co bardzo lubię podróżami, zwiedzaniem.  Zobaczyłam niesamowite targi żywności.


gina.jpg
Andrzejkowy weekend  spędzimy w  Łódzkim Hotelu IBIS

Przy okazji wzięliśmy udział w  V i VI International Cat Show zorganizowanym przez  Supreme Cat Club pod patronatem Felis Polonii i Federation Internationale Feline FIFe. Zgłoszono 349 kotów różnych ras i aż 39 ragdolli. GIC ALEKSANDRA  otrzymała dwa certyfikaty do  tytułu SUPREME CHAMPION Najwyższy Mistrz.  IC ANASTAZJA 2 x Ex1 i dwa certyfikaty do tytułu Wielki Międzynarodowy Mistrz jeszcze tylko trzy. Debiut wystawowy koteczki GINY  2 x Ex1  czytaj więcej »     

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

antek.jpg
 Wyniki szalonego KOCIEGO weekendu 04-05.10.14

ALEKSANDRA Jennifer World*PL 2 x  Ex1  i  dwa certyfikaty CAGCIB w niedzielę zakończyła zbieranie certyfikatów do  bardzo  wysokiego i prestiżowego tytułu  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC). WIELKA WYGRANA ANTONIO Jennifer World*PL Ex1, CAPIB NOM BIS,  BIS,  BOS  inaczej mówiąc został Nominowany do Best in Show Wystawy. W finale Best in Show został wybrany najpiękniejszym kocurem kategorii II i uzyskał tytuł Best In Show Neuter Male. Organizatorzy zorganizowali dodatkowy panel w którym po porównaniu z najlepszą kotką neurter otrzymał tytuł BOS – Best Opposite Sex kat czytaj więcej »  


 

 

DSC_0472.jpg13.09.14 na International Cat Show Warszawa 

IC ALEKSANDRA Jennifer World*PL zdobyła kolejny certyfikat do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC) i już tylko dwa dzielą ją od tego zaszczytnego tytułu.  W Klasie Inter Championów – spotykają się  koty o dość wysokim statusie wystawowym. By znaleźć się „oczko” wyżej, muszą zdobyć tym razem już 6 certyfikatów  CAGCIB. Co najmniej 2 z nich muszą pochodzić z dwu różnych krajów. BUGATTI Jennifer World*PL otrzymał ocenę Ex1, CAP i od dziś nosi tytuł PREMIOR fotogaleria  »     

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

 

BOGUŚ.jpg16.08.2014 byłam z koteczką BESSI na kolejnym Cat Show tym razem Ostrava – Czechy

Koteczka spisała się cudnie, zdobyła  ostatni certyfikat do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION nasz wyjazd nie był tylko wystawienniczy, ale również  relaksacyjny żeby choć tak na trochę oderwać się od obowiązków domowych i pobycia sam na sam z moją koteczką. Na wystawę przyjechał też brat BESSI,  BUGATTI. Bardzo dziękuje  jego RODZINIE za piękne przygotowanie, przy takich okazjach najlepiej zaobserwować wspólne relacje, BOGUSIU ty jesteś traktowany i rozpieszczany jak maleńki długo wyczekiwany synek i braciszek fotogaleria »  

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2.jpg07.06.2014 International Cat Show Kraków

BESSI Jennifer World*PL Ex1, CACIB i BIV Total !!! najlepszy kot w kolorze i umaszczeniu od dziś tylko jeden zagraniczny certyfikat brakuje jej do tytułu  INTERNATIONAL CHAMPION. BUGATTI Jennifer World*PL Ex1, CAP. Kocurek ANTONIO Jennifer World*PL  uczestniczył w wystawie zarówno w sobotę i w niedzielę otrzymał 2 x  Ex1, CAPIB, Nominated for Best in Show Wystawy. Bardzo dziękuję za wspaniałe towarzystwo i bardzo serdeczną atmosferę fotogaleria »

 

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

DSC_1463.jpg26-27.04.2014 International Cat Show Kościan Wielkopolski, Poland

Organizator Cat Show KLUB MIŁOŚNIKÓW KOTÓW RASOWYCH FELIS POSNANIA BESSI Jennifer World*PL mając zaledwie 10 miesięcy i 25 dni uzyskała tytuł CHAMPION przypomnę że w klasie 09 startują koty  powyżej 10-ciu miesięcy. W drugi dzień wystawy otrzymała pierwszy certyfikat do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION koteczką bardzo zachwycała się Mrs. Hanne Sofie Sneum  z Dani, mogła zostać Nominowana do Bis. Best in Show Wystawy odbywa się po godz. 16, dzięki uprzejmości Organizatora wracałyśmy  pociągiem kilka minut po 15, następny był po 22   fotogaleria »

 


 

 

1897724_654684947931424_8682838865070628038_n.jpg05-06.04.2014 International Cat Show Jaworzno

Gospodarzem Wystawy był Śląski Klub Miłośników Kotów Rasowych TEMAT PRZEWODNI WYSTAWY ”Powitanie wiosny”. Nasza najmłodsza koteczka  ♥ BESSI Jennifer World*PL  otrzymała 2 x Ex1, 2 x certyfikat CAC oraz Nominated for Best in Show Wystawy. Best in Show to finałowa gala wystawy, biorą w niej udział najpiękniejsze koty danego dnia wystawy  fotogaleria »  

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

DSC_0202.jpg

15-16.02.2014 IX i X International Cat Show w Bielsku Białej

Rozpiera mnie radość i  duma, nasze laleczki spisały się wspaniale nie przeszkadzał im  ogromny hałas i tłum zwiedzających. ANASTAZJA Jennifer World*PL  od dziś nosi tytuł INTERNATIONAL CHAMPION  (IC).   Jej cudowna siostra (na zdjęciu obok) IC ALEKSANDRA Jennifer World*PL otrzymała 2 x Ex1, 2 certyfikaty CAGCIB. Już tylko trzy dzielą ją od zaszczytnego tytułu Wielki Międzynarodowy Mistrz  fotogaleria »                        

 

 

 

 


1551642_349884408482770_1950077340_n.jpg25-26.01.2014 International Cat Show Germany Podczas Zielonego  Tygodnia / Grüne Woche – Berlin

Pomimo bardzo długiej podróży wyjazd do Berlina wart był tego trudu, ALEKSANDRA Jennifer World*PL uzyskała tytuł INTERNATIONAL CHAMPION oraz pierwszy certyfikat CAGCIB do tytułu  Wielki Międzynarodowy Mistrz. CH ANASTAZJA Jennifer World*PL 2 x Ex1 i 2 certyfikaty CACIB Berliński Międzynarodowy Zielony Tydzień czyli Internationale Grüne Woche Berlin to co roczna  impreza odbywająca się w niemieckiej stolicy od 1926 r. Jest ona obecnie największą ekspozycją w świecie z zakresu żywności, rolnictwa i ogrodnictwa. Cieszy się ogromną popularnością pośród producentów i turystów z całego świata, w tym z Polski. Podczas targów było  mnóstwo okazji do spróbowania regionalnych  więcej »    


Copyright  © by Jennifer World*PL

 

Home Pamiętnik 2014 rok
© Jennifer World*PL