YouTube RSS

25-26.01.14r. International Cat Show Germany / Grüne Woche – Berlin

 

 Wyjazd do Berlina wart był trudu i zachodu: ALEKSANDRA Jennifer World*PL  uzyskała tytuł INTERNATIONAL CHAMPION.  Otrzymała również  pierwszy certyfikat CAGCIB do tytułu  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.

CH ANASTAZJA Jennifer World*PL  2 x ocena Ex1 i 2 certyfikaty CACIB do tytuł  INTERNATIONAL CHAMPION.

Berliński Międzynarodowy Zielony Tydzień czyli Internationale Grüne Woche Berlin to co roczna  impreza odbywająca się w niemieckiej stolicy od 1926 r. Jest ona obecnie największą ekspozycją w świecie z zakresu żywności, rolnictwa i ogrodnictwa. Cieszy się ogromną popularnością pośród producentów i turystów z całego świata, w tym z Polski. Podczas targów było  mnóstwo okazji do spróbowania regionalnych produktów przeróżnych narodowości, m.in. piwa, wędlin, herbat, przypraw. Kanadyjskiego suszonego mięsa z bizona, tajskiego ciasta curry, australijskiego burgera z krokodyla czy piwa DjuDju z Ghany.

Na zdjęciach NASTECZKA w czasie oceny.

Berlin 2014

Było 36 wystawców z polski, inaczej niż podczas wystaw organizowanych przez  FPL  ragdolle oceniano jako pierwsze. O mały włos, a w niedzielę spóźniłabym się do oceny z ALUSIĄ. Była rozpisana u Mrs. A. Laura Burani Ferrari (IT) jako pierwsza,  nas na autostradzie zatrzymała kontrola policyjna. Nocleg miałam w Krzeszycach,  korzystałam z podwózki Hodowli Ufne Koty*PL ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Wyciągałam ją z transporterka prosto na stół sędziowski, nawet nie zdążyłam się rozebrać. Nie było telebimu, samemu trzeba było sobie pilnować kolejność ocenianych  kotów. W powrotnej drodze pociąg  do którego miałam się przesiąść w Warszawie Zachodniej, był opóźniony ponad półtorej godziny, a temperatura tylko minus dwadzieścia i żadnego schronienia 🙂

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Pamiętnik 2014 rok 25-26.01.14r. International Cat Show Germany / Grüne Woche – Berlin
© Jennifer World*PL