YouTube RSS

Płatna adopcja

 

Poszukujemy  świadomych Rodzin adopcyjnych.

 

Nie oddajemy do adopcji naszych dorosłych kotów zostaną z nami, a my z nimi na zawsze. Jednak czasmi DO ADOPCJI dajemy kociaka, który  w swoim krótkim życiu musiał zmierzyć się  z jakimś problem. Lecz nie oddajemy kociaków całkowicie za darmo jest to  adopcja płatna co to znaczy: jest to zwrot kosztów za rodowód, bo jest to kot rasowy. Za szczepienia, odrobaczenie, ewentualnie kastrację oraz stanowi  formę potwierdzenia z Państwa strony, że będą Państwo gotowi wydawać pieniądze na dobrą kocią karmę,  a w razie nieprzewidzianych sytuacji – zostawić pieniądze u weterynarza.

 

Jeżeli chcecie Państwo adoptować kociaka proszę o kontakt mail: e.bartyzel.smolen@interia.pl podajcie w nim nr. telefonu zadzwonię.

DSC05055bf6c4f9563b9.jpg

JULIANA Jennifer World*PL

Father:  SUPREME CHAMPION  ROLAND Jennifer World*PL.
Mother: CHAMPION (CH13) JENNIFER  Snowy Planet*PL DISTINGUISHED MERIT

umaszczenie  colourpoint w kolorze seal RAG n

Koteczka to cudowne stworzonko, trzymające się bardzo blisko mnie, proszące o zabawę i miłość. Szukamy opiekuna który obdarzy ją bezwarunkową miłością i poświęci jej maksimum swojego czasu. JULIA jest po urazie oka. To znaczy w wieku 4 tygodni została uderzona pazurem w oko. Złe leczenie doprowadziło do wrzodu rogówki. Kotka widzi jest niesamowicie sprawna, kochana. Jest już po zabiegu kastracji.

 

1 aparatFotogaleria  –  informacje »

 


Copyright  © by Jennifer World*PLlinia hodowla jennifer WorldPL

Home Mioty Płatna adopcja
© Jennifer World*PL