YouTube RSS

CH JENNIFER Snowy Planet*PL

 

   CHAMPION – Federation Internationale Feline (FIFe)

Rodzi cudowne dzieci !!!  dlatego będziemy się ubiegać o bardzo rzadki  tytuł: DM DISTNGUISHED MERIT   Wybitny zasłużony to tytuł dożywotni i umieszczony po pełnym imieniu kota. W FPL zarejestrowana jest tylko jedna kotka rasy ragdoll z tym najwyższym tytułem, co można sprawdzić na stronieBiuro Rodowodowe FPL Dyplomy uzyskania tytułu DM wystawione przez FPL

 

JENNIFER•  Urodzona 11.03.2011r.
  umaszczenie seal colourpoint
  RAG n
  waga 4,300 kg
  grupa krwi A
•  badania w kierunku  HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N
ojciec / father

animierte-flagge-polenCHAMPION
NAPOLEON Charming Eyes*PL

 

matka / mother

animierte-flagge-polenWIKI Koci Szarm*PL

 

             JENNIFER

to kotka, bardzo towarzyska i wesoła.  Uwielbia zabawy w berka i chowanego,  jest bardzo ciekawa wszystkiego co dzieje się w domu i wszystkiego co nowe.  Rodowód kotki jest oparty na starych   Nowozelandzkich liniach  KIWIMAGIC,  Australijskich  KAIWARA, Amerykańskich  RAGNAROK’S ta ostatnia znajduje się w Mira Loma w południowej Kalifornii. Jennifer jest w 12- tym pokoleniu bezpośrednim potomkiem kotki Josephine- matki rasy ragdoll.

Według  sędziego Mr. Luigi Comorio (IT) moglibyśmy pokusić się dla niej o wyższe tytuły, ale choć bardzo lubi ona wszelkie wyjazdy i  spacery, źle znosi zamknięcie w wystawowej klatce.  Dla jej zdrowia odpuszczamy i bardzo cieszymy się że jest z nami.

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 12
Ilość kotów: 362

Każdy kot jest jedyny w swoim rodzaju. Jedyny i niepowtarzalny. Jeżeli podarujemy mu czas, to niezależnie od statusu społecznego, zasobności portfela, czy naszej aparycji odwzajemni się pięknym uczuciem, bezinteresowną przyjaźnią i wniesie do naszego domu ciepło i to „coś”, co życzę aby zagościło w każdym domu razem z kotem. Jennifer w obiektywie.

JENNIFER w wieku 6 lat.

A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Ewa Białołęcka

 JENNIFER lubi leżeć na chodniczku przed telewizorem i oglądać bajki, zwłaszcza pingwiny z Madagaskaru.

Oglądając galerię zdjęć możecie Państwo  zobaczyć jak zaledwie w ciągu kilu miesięcy,  mała kulka sierści przeobraziła się w dorosłego kota.

Jesienne liście leżą po brzegach dróg, mieniąc się jedną połową tęczy. Wyglądają jak rozsypane róże wszelkich barw.  Jesień w  2011r nas rozpieszczała jeszcze w listopadzie wyjeżdżaliśmy za miasto.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Kotki CH JENNIFER Snowy Planet*PL
© Jennifer World*PL