YouTube RSS

17-18.01.15r. ALUSIA i NASTUSIA

 

brały udział w kolejnym International Cat Show, tym razem  zorganizowanym przez STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW KOTÓW  JEDYNKA w Centrum Kongresowo – Wystawienniczym Hotelu Gromada w Warszawie,  ul. 17 Stycznia nr 32. Przy okazji  sprawdzałyśmy jak podróżuje się najnowszym nabytkiem PKP pendolino. Udało nam się zrobić fajną sesje zdjęciową.

GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL otrzymała Ex1 oraz kolejny certyfikat  CACS do tytułu SUPREME CHAMPION   Najwyższy Champion. Teraz koteczka będzie mieć przerwę na macierzyństwo, dziękuję Panom Mariuszowi i Pawłowi za jej podwózkę. Mamy nadzieję że randka naszej koteczki z cudnym EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ będzie udana. 

 IC ANASTAZJA Jennifer World*PL (na zdjęciach poniżej) uzyskała ocenę doskonałą Ex1 i certyfikat  do tytułu  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.   NASTUSIA wracała z Cat Show ze mną sama, bardzo jej brakowało towarzystwa siostry.nastka wystawa warszawa 2015Dziewczyny wzięły też udział w sesji zdjęciowej.

GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL »  cudnie pozowała przed obiektywem, Pan Mariusz Hekselman Fotografie  był nią oczarowany. Kiedy wybierałam zdjęcia Pan Mariusz  napisał  mi że na 1000 zdjęć zrobionych takich z kotem patrzącym „gdzieś” jedno udaje się złapać takie w którym kot jest w kontakcie z widzem. Nasze dziewczyny nie mają z tym problemu one patrzą prosto w obiektyw. 

IC ANASTAZJA Jennifer World*PL » też spisała się pięknie, ale wolała leżeć  i przyglądać się otoczeniu niż reagować na stukania i nawoływania. To bardzo dumna kotka mogę śmiało napisać  NASTKA zna swoją wartość.

Efekty sesji fotograficznej  można zobaczyć w ich zakładkach.


 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Pamiętnik 2015 rok 17-18.01.15r. ALUSIA i NASTUSIA
© Jennifer World*PL