YouTube RSS

IC ANASTAZJA Jennifer World*PL

 

zdrobniale NASTKA. INTERNATIONAL CHAMPION Międzynarodowy Mistrz Federation Internationale Feline (FIFe).

Tylko jeden certyfikat brakuje jej do uzyskania  tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Wielki Międzynarodowy Mistrz. By uzyskać tytuł GIC  kot musi zdobyć  sześć certyfikatów CAGCIB od trzech różnych sędziów w trzech różnych krajach  lub  osiem certyfikatów CAGCIB od czterech różnych sędziów w dwóch różnych krajach na międzynarodowych wystawach  organizowanych pod patronatem FIFe. My robimy tytuł w ten drugi sposób. Sumując wcześniejsze tytuły kotka, aż na 14 cat show  musi uzyskać pierwszą lokatę.

anastazja-jennifer-world-pl
•  Urodzona 10.06.2012r.
•  umaszczenie blue mitted
  RAG a 04
•  waga 5,00 kg
•  grupa krwi A
•  badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej serca wynik N/N
matka / mother
animierte-flagge-polen

CHAMPION
JENNIFER Snowy Planet*PL


ojciec / father

animierte-flagge-slowakei

NESTOR BLUE EYES of Carpathia*SK

 

    ANASTAZJA

to kotka o wspaniałym charakterze, czuła i bardzo ufna, kokietka. Jej atutem są przepięknie niebieskie oczy. Gdy bierzemy ją na ręce rozluźnia mięśnie,  prawdziwa z niej „szmaciana lalka”, cudownie mruczy, uwielbia się przytulać i być przytulana. Swoim wspaniałym charakterem i niepowtarzalnym urokiem uwodzi wszystkich odwiedzających nasz dom.  Absolutna piękności zarówno ze względu na temperament jak i wygląd. Cieszymy się bardzo że mamy taki skarb. Jej przodkowie to bardzo utytułowane koty z najlepszych linii Nowozelandzkich KIWIMAGIC,  Australijskich  KAIWARA, Amerykańskich  RAGNAROK’S.

Untitled-5rodowód FPL

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 13
Ilość kotów: 412

sukcesy

 

 

 

 

Za oczu szafir i spojrzenia tkliwość, wymruczaną kołysankę, dla ręki mojej cierpliwość, za aksamit futerka, uśmiechniętą minę za twe towarzystwo w samotnej godzinie za serce i dotyk miękkiej poduszeczki za ciebie po prostu dziękuję koteczku.  

02.11.2017r. NASTKA jest coraz piękniejsza.

Rzeczą wielkiej wagi jest nieskończona rozmaitość kotów. Można wybrać kota stosownie do wystroju, zestawu kolorów, wysokości dochodów, osobowości, usposobienia itp. Lecz pod futrem, jakiegokolwiek jest koloru, pozostaje absolutnie niezmienny, jedyny na świecie wolny duch.
Eric Gurney

Sesja zdjęciowa styczeń 2015r Cat Show Warszawa.

„Nie jest sztuką by kochać koty. Sztuką jest…. by one pokochały nas”  a co najważniejsze by one same były szczęśliwe!

” Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury ” Leonardo da Vinci.   ANASTAZJA Jennifer World*PL już jako maleńka dziewczynka, wyglądała cudownie.

153a6a605d2ca5.jpg

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

 

Home Kotki IC ANASTAZJA Jennifer World*PL
© Jennifer World*PL