YouTube RSS

Mioty

 

”Powiem najkrócej w czym rzeczy istota,
bo może ktoś na to czeka: nie chodzi o to, by człowiek miał kota, tylko, by kot miał człowieka.”

 

Nasze kotki  mają wystarczająco dużo czasu by odpocząć i powrócić do formy przed ponownym zajściem w ciążę. Zawsze kierujemy się dobrem kotki i jej przyszłego potomstwa. Regulamin Hodowli i Rejestracji Kotów Federation Internationale Feline FIFe – wydany 01.01.2011 punkt 3.3 Kotki hodowlane. – Kotka nie może mieć więcej niż 3 mioty w ciągu dwóch lat, z wyjątkiem sytuacji, w której hodowca uzyskał pisemną zgodę lekarza weterynarii i/lub macierzystej organizacji członkowskiej FIFe.

Prowadzimy listę oczekujących na kocięta.  SHOW and BREEDER – kot wystawowo / hodowlany. Przy wpisie na listę pobieramy zaliczkę w wysokości 100 EUR / 450 PLN.

Rezerwacja (konkretnego) kotka następuje po wpłaceniu 30% jego ceny i wyrażeniu pisemnej zgody na warunki zawarte w umowe » Zależy nam na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będziemy mieli wątpliwości  – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłaconą zaliczkę. Zaliczka podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie dopiero po znalezieniu dla niego nowej Rodziny.  Z zaliczki potrącamy poniesione koszty np. zleconych badań, kastracji, paszportu oraz za utrzymanie kociaka 10,00zł za każdy dzień od ustalonego wcześniej terminu odbioru kociaka z hodowli. Bardzo proszę o przemyślenie decyzji.

Wszystkich zainteresowanych naszymi kociętami zapraszam do kontaktu. Pytania typu „za ile kotek” oraz niepodpisana korespondencja, nie będą traktowane poważnie. 

 

Status kociąt / Status of kittens:

obserwacjaObserwacja – obserwujemy jak kocię się rozwija, oceniamy jego cechy wystawowe, hodowlane itd. kocięta w obserwacji pozostają minimum do ukończenia 4 tygodni życia.

wolnyWolny –  kociak czeka na nowy dom / kitten is waiting for a new home.

rezerwacja wstepnaWstępna rezerwacja – do momentu zmiany statusu na „rezerwacja” cały czas można pytać o kociaka.  Wstępnej rezerwacji dokonujemy na czas, jaki ustalamy indywidualnie z osobą zainteresowaną kotkiem. Najdłużej trzy dni, po tym czasie wstępna rezerwacja jest anulowana.

rezerwacjaRezerwacja –  kociak znalazł nową rodzinę i oczekuje na przeprowadzkę,  zaliczka w wysokości 30% wpłynęła na nasze konto / the kitten found a new home and is booked, a booking fee is payed.

w nowym domuW nowym domu – kociak mieszka już w nowym domu / lives with.

zostaje z namiZostaje z nami.

 

Wolne kociaki »

W naszym archiwum miotów pokażemy,  jak wszystko się zaczęło. Przedstawiamy Wam wszystkie małe ragdolle Jennifer World*PL.

Mioty 2018 rok »

Zobacz  mioty od A do G2 z naszej hodowli / See previous litters A – G2 from our cattery:

Mioty 2017 rok »
miot G2
miot F2
miot E2
miot D2
miot C2
miot B2
miot A2    
miot Z                      
miot Y
miot W
miot V
miot U 
Mioty 2016 rok »
miot T
miot S
miot R 
miot P  
miot O 
Mioty 2015 rok  »
miot N
miot M  
miot L
miot K  
miot J 
miot I  
miot H
Mioty 2014 rok »
miot G  
miot F  
miot E 
Mioty 2013 rok »
miot D
miot C  
miot B
Mioty 2012 rok »
miot A 

 

Kocie mądrości …
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu. Ernest Hemingway

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL             

Home Mioty
© Jennifer World*PL