YouTube RSS

Mioty

 

”Powiem najkrócej w czym rzeczy istota,
bo może ktoś na to czeka: nie chodzi o to, by człowiek miał kota, tylko, by kot miał człowieka.”

 

Rezerwacja (konkretnego) kotka następuje po wpłaceniu 30% jego ceny i wyrażeniu pisemnej zgody na warunki zawarte w umowie » Zależy nam na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będziemy mieli wątpliwości  – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłaconą zaliczkę. Zaliczka podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie dopiero po znalezieniu dla niego nowej Rodziny.  Z zaliczki potrącamy poniesione koszty np. zleconych badań, kastracji, paszportu oraz za utrzymanie kociaka 10,00zł za każdy dzień od ustalonego wcześniej terminu odbioru kociaka z hodowli. Bardzo proszę o przemyślenie decyzji.

Wszystkich zainteresowanych naszymi kociętami zapraszam do kontaktu. Pytania typu „za ile kotek” oraz niepodpisana korespondencja, nie będą traktowane poważnie. 

 

Status kociąt / Status of kittens:

obserwacjaObserwacja – obserwujemy jak kocię się rozwija, oceniamy jego cechy wystawowe, hodowlane itd. kocięta w obserwacji pozostają minimum do ukończenia 4 tygodni życia.

wolnyWolny –  kociak czeka na nowy dom / kitten is waiting for a new home.

rezerwacja wstepnaWstępna rezerwacja – do momentu zmiany statusu na „rezerwacja” cały czas można pytać o kociaka.  Wstępnej rezerwacji dokonujemy na czas, jaki ustalamy indywidualnie z osobą zainteresowaną kotkiem dotyczy kota do hodowli. Na kotka do rozpieszczania najdłużej oczekujemy dwa dni  robocze, po tym czasie wstępna rezerwacja jest anulowana.

rezerwacjaRezerwacja –  kociak znalazł nową rodzinę i oczekuje na przeprowadzkę,  zaliczka w wysokości 30% wpłynęła na nasze konto / the kitten found a new home and is booked, a booking fee is payed.

w nowym domuW nowym domu – kociak mieszka już w nowym domu / lives with.

zostaje z namiZostaje z nami.

 

Wolne kociaki »

Do adopcji »

W naszym archiwum miotów pokażemy,  jak wszystko się zaczęło. Przedstawiamy Wam wszystkie małe ragdolle Jennifer World*PL.

Zobacz  mioty od A2 do I2 z naszej hodowli / See previous litters A2 – I2 from our cattery:

MIOT P2 MIOT O2MIOT N2MIOT M2
MIOT L2MIOT K2MIOT J2MIOT I2
MIOT H2MIOT G2MIOT F2MIOT E2
MIOT D2MIOT C2MIOT B2MIOT A2

Zobacz  mioty od A do Z z naszej hodowli / See previous litters A – Z from our cattery:

MIOT ZMIOT YMIOT WMIOT V
MIOT UMIOT T MIOT SMIOT R
MIOT PMIOT OMIOT NMIOT M
MIOT LMIOT KMIOT JMIOT I
MIOT HMIOT GMIOT FMIOT E
MIOT DMIOT CMIOT BMIOT A

Kocie mądrości …
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu. Ernest Hemingway

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL             

Home Mioty
© Jennifer World*PL