YouTube RSS

Miot urodzony / litter born 24.09.2017r.

 

Kociaki będą nosić imiona na literkę ″F2″

animierte-flagge-polen

Ojciec / father   RAG n

FERDEK Jennifer World*PL

Jest pięknym kocurkiem ma fantastyczną budowę, rewelacyjny kolor oka, wspaniały profil, bardzo mocną brodę oraz rewelacyjne futro.
Mamą kocurka jest jedna z najwyżej utytułowanych kotek w FIFe
SUPREME CHAMPION ALEKSANDRA Jennifer World*PL ojcem wspaniały Kanadyjczyk   pochodzący z renomowanej nie istniejącej już dziś hodowli w rodowodzie ma najlepsze stare unikatowe linie. 

Matka / mother    RAG n 03

KONSTANCJA Jennifer World*PLanimierte-flagge-polen

To fantastyczna kotka z mocno zaznaczonymi policzkami, dużym otwartym okiem, mocną głową i doskonałą strukturą futra. Idealne V, pięknie rozłożony kolor. Mała okup-antka kiedy się budzi biega z płaczem dopóki nie usłyszy czyjegoś  głosu. Czeka by wziąć ja na ręce i przytulić, odwdzięcza się mruczanką i pięknym kocim uśmiechem. CUDO!!! Kotka posiada dwa certyfikaty do tytułu CHAMPION ale akurat jej wystawy nie sprawiają przyjemności. Mam nadzieje, że wybiorę się z nią na jeszcze jedną wystawę by ukończyć tytuł CHAMPION.

 miot F2


«  Kliknij – tu znajdują się  informacje o rozwoju  wszystkich kociąt w miocie:  waga, terminy szczepień itp.


UWAGA, UWAGA, UWAGA kociaki z fenomenalnym charakterem!!!


 Bez-nazwy-5.jpg

FARID Jennifer World*PL

kocurkocur  /  male

  RAG a 04

umaszczenie blue mitted

w nowym domumoje cudne bardzo uczuciowe kociątko zamieszkało z Rodziną Julci w Nowym Targu.

 

1 aparatFotogaleria  –  informacje »

 


DSC0685.jpg

FELICITY  Jennifer World*PL

kotkakotka   /  female

RAG a  03

umaszczenie blue bicolour

w nowym domuMówiliśmy do  niej Ewcia (bardzo przypomina zachwianiem mnie jak byłam dzieckiem) wszędzie jej u nas było pełno. Cudowny kochany wyjątkowy pod każdym względem kociak. Zamieszkała w Poznaniu.

 

1 aparatFotogaleria – informacje »

 


 DSC0181.jpgFALKON Jennifer World*PL

kocurkocur  /  male

  RAG a 03

umaszczenie blue bicolour

Niestety mimo wielkich starań straciliśmy pięknego  niesamowicie przyjacielskiego kocurka. Biedactwo spadając z drapaka uszkodziło kręgosłup. Odszedł za tęczowy most mając zaledwie dwa miesiące.

znicz

I choć nas kocie odejście boli i odbiera siły – dla kota – tęczowy most to sen. Sen pozbawiony chłodu, sen otulony kocykiem. Sen pełen pyszności. Ten sen ma nasze oczy i nasz przyciszony, ciepły głos. Kot nigdy nie odchodzi w pustkę. Nigdy nie znika. Zostaje w nas. Wtopiony w nasze myśli, rozmruczany w naszych dłoniach. Lubimy myśleć, że gdzieś tam, za tęczowym mostem nic się nie zmieniło i nadal śpimy wtuleni w miękkie futerko, a nad ranem ktoś zapoluje na nasz wystający spod kołdry palec.


Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Mioty Mioty / Litters 2017 rok Miot urodzony / litter born 24.09.2017r.
© Jennifer World*PL