YouTube RSS

Dostępne kocięta:

 

Nasze kotki  mają wystarczająco dużo czasu by odpocząć i powrócić do formy przed ponownym zajściem w ciążę. Zawsze kierujemy się dobrem kotki i jej przyszłego potomstwa. Regulamin Hodowli i Rejestracji Kotów Federation Internationale Feline FIFe – wydany 01.01.2011 punkt 3.3 Kotki hodowlane. – Kotka nie może mieć więcej niż 3 mioty w ciągu dwóch lat, z wyjątkiem sytuacji, w której hodowca uzyskał pisemną zgodę lekarza weterynarii i/lub macierzystej organizacji członkowskiej FIFe. Z dumą piszę, iż rodzice kociąt posiadają zaszczytne najwyższe kocie tytuły w największej na Świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline FIFe. W swoich rodowodach posiadają przodków z wiodących hodowli amerykańskich, kanadyjskich i europejskich – najlepszych na świecie, tak więc i kocięta będą miały wspaniały rodowód będący gwarancją ich cech charakteru i nietuzinkowego pochodzenia.


DSC0520.jpgGIZEL Jennifer World*PL

kotka    kotka   /  female

urodzona 04.12.2017r.

    RAG a 04

umaszczenie  mitted  w  kolorze blue

wolnywolna. GIZEL  jak mała gazela podskakuje robi fikołki w powietrzy biega i cudownie mruczy. Tuli się zachęca do tulenia i miziana. CUDOWNEGO CHARAKTERU KOCIAK.

 

1 aparatFotogaleria – informacje »


 

DSC0052.jpgELENA Jennifer World*PL

kotka      kotka  /  female

urodzona 09.08.2017r.

     RAG a 03

umaszczenie bicolour w  kolorze  blue

wolnykoteczka czeka na swoją kochająca wyjątkową Rodzinę która poświęci   jej cały swój wolny czas.  Jest piękna, ma cudowne granatowe oczy to sporych rozmiarów panienka.

 

1 aparatFotogaleria – informacje »

 

 


DSC0094.jpg

HANA Jennifer World*PL

urodzona 03.02.2018r.

kotkakotka   /  female

    RAG a

umaszczenie  blue colourponit

 wolnywolna. Przesłodka puchata kulka.

 

1 aparatFotogaleria – informacje »

 

 


DSC1164.jpgHITACHI Jennifer World*PL

kotkakotka   /  female

urodzona 03.02.2018r.

    RAG n 03

umaszczenie seal  bicolour

 wolnywolna. Kotka w typie SHOW and BREEDER – kot wystawowo  /  hodowlany.

 

1 aparatFotogaleria – informacje »


Igusia i kotek. Mały kotek jak kuleczka, idzie dróżką do miasteczka. Szukam kogoś, kto pokocha mnie na dobre i na złe! Jestem miękki i pięknie mruczę ! Czułości i miłości kogoś nauczę! Spotkał koło szkoły Igusię, zobaczył jej rączki malusie, spojrzał w jej oczy niebieskie i już wiedział, że ich życie będzie królewskie! Przytuliła Igusia kotka do serduszka A on zamruczał jej do uszka – Kocham Cię! Autorka: Iga Sadecka kl. II c

Copyright  © by Jennifer World*PLlinia hodowla jennifer WorldPL

Home Mioty Dostępne kocięta:
© Jennifer World*PL