YouTube RSS

Dlaczego nie zawsze witamy gości z otwartymi ramionami.

 

„Rzekła pewna pani głosikiem beztroskim:Cóż, trudno. Kot również jest stworzeniem boskim.
A ja patrząc na nią, zrozumiałem w lot,
że żaden tam „również”, bo wyłącznie kot.”
Franciszek J. Klimek

 

DSC0944.jpg


BAZYLI Jennifer World*PL

Do wszystkich zainteresowanych zakupem kota z naszej hodowli z naszego domu…

 

Hodowla to przede wszystkim nasz dom nasza enklawa,  nie super market czynny 24h, ani kawiarnia gdzie przy kawie można pobawić się kotkiem. Koty są członkami rodziny nie są zamykane w klatkach, biegają po całym mieszkaniu.  Są w różnym wieku po szczepieniu lub przed…

ALERGIA

• Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić czy nie macie alergii na koty zapraszam na Wystawy Kotów Rasowych. Jest wiele światowych organizacji zajmujących się zjednoczeniem miłośników kotów  FIFe, CFA, GCCF, TICA, WCFFIFe (Federation Internationale Feline) to największa międzynarodowa federacja felinologiczna, pod jej patronatem działają stowarzyszenia hodowców nie tylko z Europy, ale i z Azji oraz Ameryki Południowej. Reprezentantem tej organizacji w Polsce jest Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia”. Pod patronatem „Felis Polonia” FPL odbywa się w Polsce około 40 międzynarodowych wystaw kotów rasowych rocznie. Proponuję jednak zrobić  punktowe testy skórne lub oznaczyć we krwi stężenie swoistych IgE. Testy są wspólne dla wszystkich ras i płci kotów, bo wszystkie koty produkują te same substancje uczulające, tylko w różnych ilościach i proporcjach.

REZERWACJA:

Rezerwacja (konkretnego) kotka następuje po wpłaceniu 30% jego ceny i wyrażeniu pisemnej zgody na warunki zawarte w umowe » Zależy nam na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będziemy mieli wątpliwości  – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłaconą zaliczkę. Zaliczka podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie dopiero po znalezieniu dla niego nowej Rodziny.  Z zaliczki potrącamy poniesione koszty np. zleconych badań, kastracji, paszportu oraz za utrzymanie kociaka 10,00zł za każdy dzień od ustalonego wcześniej terminu odbioru kociaka z hodowli. Bardzo proszę o przemyślenie decyzji.

ODBIÓR KOCIAKA

• Na każde spotkanie dla jednej Rodziny przeznaczamy około 2 godzin. Z naszego  doświadczenia wiemy, że jest to wystarczający czas, żeby poruszyć najważniejsze kwestie. Z  Opiekunami naszych wychowanków chcemy  pozostać w stałym kontakcie. Chętnie udzielimy wszelkich wskazówek i pomożemy rozwiązać problemy związane z posiadaniem tej niezwykłej rasy.

• Prosimy wszystkich o punktualne przybycie. Oczywiście rozumiemy wszelakie okoliczności losowe. W takich wypadkach prosimy po prostu o telefon.

Dlaczego? przykład: sobota  dwie Rodziny umówione na odbiór kociaka. Trzecia Rodzina bardzo prosi by ją gdzieś ″wcisnąć″ umawiam się, że zadzwonię.  Pierwsza przed czasem blisko godzinnym, no trudno, zbieramy kociaki zmykamy w mojej sypialni i sypialni syna. Kocie dziecko pojechało, biegiem bo inaczej tego nazwać nie mogę myję podłogę po gościach wypuszczamy kociaki, kroję im mięso, ogarniam kuwety. Mam jeszcze chwilkę  na przygotowanie się na przyjęcie kolejnej Rodziny umówionej na 13.00. Szybka kawa,  i czekam mija godzina i kolejna godzina i kolejna. Dzwoni telefon ale to nie umówieni po odbiór lecz Państwo którzy koniecznie chcieli zobaczyć kociaki. Tłumaczę, że niestety ale nie dojechała jeszcze Rodzina po koteczkę. Że umówimy się na inny termin bo za chwilkę to ja muszę zająć się kocikami to pora karmienia, a pojedzone kociaki chcą biegać, bawić się. Po 16 telefon, Pani informuje mnie , że właśnie wjeżdżają do Krakowa ale chcą jeszcze dzieciom coś pokazać będą po 18.00.  Kiedy wychodzili od nas po 20.00 mąż zobaczył młodych ludzi stojących na klatce to trzecia Rodzina która nie mogła się doczekać.  Ten dzień bardzo mnie zmęczył, zmęczył też moje koty.

 

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home WAŻNE INFORMACJE / IMPORTANT INFORMATION Dlaczego nie zawsze witamy gości z otwartymi ramionami.
© Jennifer World*PL