YouTube RSS

II połowa 2017 roku

 aparat_fotograficzny

Wystawy, podróże! i życie codzienne.

 


SC ALEKSANDRA Jennifer World pl

25-26.11.2017r. Nitra Słowacja. Mamy kotkę z tytułem  SUPREME CHAMPION

Nasze pierwsze kocie dziecko które zostawiliśmy w hodowli ALEKSANDRA Jennifer World*PL  na Międzynarodowej Wystawie w Nitrze Słowacja  uzyskała ostatnie dwa certyfikaty CACS do tytułu SUPREME CHAMPION. W sumie kotka brała udział w 21 wystawach na których uzyskała oceny doskonałe i odpowiednie certyfikaty 3 x CAC, 3 x CACIB, 6 x CAGCIB, 9 x CACS. Wygrywała Best in Variety, NOM for Best in Show. Ukończyła ten zaszczytny tytuł w wieku 5 lat i 6 miesięcy.  Między czasie urodziła 6 miotów odchowała 25 cudownych kociaków. Z nieukrywana dumą i radością słuchałam opinii sędziów  o koteczce. Zwłaszcza Pani Dari Łukasik sędzi z Polski. Fotorelacja »

 

 

hr

 

 

 

 

DSC0898.jpg

Weekend 11-12.11.17 spędziliśmy w Brnie

GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  coraz bliżej najwyższego  rangą tytułu wystawowego możliwego do zdobycia przez kota w federacji FIFe. Na International Cat Show Brno  od Mrs. Helene Reiter (DE) otrzymała 6 certyfikat CACS.  Mrs. Daria Łukasik oprócz 7 certyfikatu do tytułu SUPREME CHAMPION przyznała Nominację do panelu BIS, w porównaniu do nominacji stawały kotka perska oraz ragdollka. BIS przegrany jednym głosem. ALEKSANDRA w pierwszym dniu wystawy miała 5 lat 5 miesięcy i jeden dzień.  Dla mnie bardzo ważne by kota na wystawie  pokazywać w różnym wieku. Nie tylko jako słodkie maleństwo, moje kotki maja ruje, rodzą, karmią maluchy wiem, że im starsze tym piękniejsze.  Zobacz więcej »


20171001_155937.jpg2 x CACS, 2 x Nominacja do Best in Show i tytuł SUPREME CHAMPION

to wynik Cat Show w Białystoku. Ostatni słoneczny, kolorowo jesienny weekend września (30.09-01.10) spędziłam w Białymstoku od dzisiaj pierwszy kocur z naszym przydomkiem nosi tytuł  SC SUPREME CHAMPION Jest to najwyższy rangą tytuł wystawowy możliwy do zdobycia przez kota w federacji FIFe. Jesteśmy mega dumni z naszego kociego dziecka tym bardziej, że udało się nam tego dokonać zaledwie siedem miesięcy.  Przez ten czas zdobył 21 certyfikatów, 11 x NOM Best in Show, 1 x BIV Best in Variety. Dla nas jest to ogromny powód do dumy oraz potwierdzenie tego, że nasz plan hodowlany zmierza w dobrym kierunku. Więcej »

 

 

 

 

 

 

hr

 

 Bez-nazwy-4.jpg
02-03.09.2017 International Cat Show Žilina

wyniki ROLANDA coraz bardziej zbliżają  go do najwyższego tytułu w Federacji FIFe. Jeszcze tylko dwa certyfikaty   i mamy nowego SC SUPREME CHAMPION. Pogoda nam nie dopisała  było zimno, deszczowo i wietrznie.  Więcej »

 

 

 

 

 

 

 

 


22089098_1624904494227724_2078135176406411650_n.jpg

International Cat Show w Ostravie CZ 26-27.08.2017

Ostatni weekend sierpnia spędziłam z GIC ROLANDEM  w Ostravie CZ. Młody królewicz otrzymał dwa kolejne certyfikaty do tytułu SUPREME CHAMPION oraz NOM for Best in Show. Warto wiedzieć, że na Generalnym Zebraniu FIFe (Hotel Bellevue, Stary Smokowiec, Słowacja) 26 – 31.05.2008 z dniem 01.01.2009r. przemianowano tytuł EC EUROPA CHAMPION, EP EUROPEJSKI PREMIOR na SC SUPREME CHAMPION, SP SUPREME PREMIOR. Koty, które uzyskały tytuł EC, EP do końca roku 2008,  mają tytuł niezmieniony, natomiast te, które zakończyły zbieranie certyfikatów na tytuł po 01.01.2009r., automatycznie mają nadany tytuł SC, SP. Foto »

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

 

 

 

20170731_143744_0272.jpgBIV – Best in Variety

Spędziłam fantastyczny  weekend na Sopockiej wystawie który zostanie długo w mojej pamięci. Mój cudny koci przyjaciel GIC ROLAND Jennifer World*PL zdobył kolejne dwa certyfikaty CACS oraz wygrał BIV – Best in Variety (czyli został najpiękniejszym kotem w grupie kolorystycznej dodam, że umaszczenie kocurka jest bardzo rzadkie i dopiero na tej wystawie zebrała się odpowiednia liczba kotów w tym umaszczeniu). Jest coraz bliżej najwyższego tytułu w federacji FIFe  SC SUPREME CHAMPION. Pięknie zupełnie bez stresu zaprezentowała się koteczka ULITA Jennifer World*PL córeczka ROLANNDA która na cat show ze swoją Rodziną przyjechała z Poznania.  Foto »


DSC_0292.jpgW niedzielę 25.06.2017r. na International Cat Show w  Brnie

ocena ROLANDA mnie powaliła ”dosłownie” Sędzina głaskała, podnosiła znowu głaskała, całowała kocurka wszystko jej się w nim podobało. Otrzymał pierwszy certyfikat do najwyższego tytułu SUPREME CHAMPION. Do porównywania z moim serduszkiem stanął kocur o takim samym umieszczeniu oraz kocur perski który wczoraj wygrał BOBA 1 czyli został wybrany najpiękniejszym kotem wystawy, w Bratysławie wygrał z ROLANDEM przez wskazanie sędziego arbitra. Sędzina kazała mi ponieść ROLANDA i wręczyła Nominacje do Best in Show.  Best in Show  przegraliśmy tylko jednym głosem więcej  »

 

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

bratysława11.06.2017 International Cat Show Bratysława

ROLAND wspaniale się zaprezentował otrzymał kolejnego CAGCIBa oraz NOM BIS  czyli  Nominated for Best in Show Wystawy. BIS przypadł persowi decyzję podjął  sędzia arbiter, w panelu ROLAND i pers  otrzymali po tyle samo głosów. Z radością informuję, że od dziś tylko jeden certyfikat CAGCIB dzieli naszego cudownego kocurka od tytułu GRAND INTERNATIONAL CHEMPION. Czytaj więcej »

 

 

 

 

 

 


Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Pamiętnik II połowa 2017 roku
© Jennifer World*PL